Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy felmondás?

Mennyi ideig tart egy felmondás?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Addig, amíg átadod a felmondási papírodat, azaz 1 perc :D


De ha a felmondási időre vagy kíváncsi, akkor az attól függ, milyen munkaszerződésed van: még próbaidőn vagy már határozatlan idejűn, netán határozott idejű.

A Tiéd milyen? Próbaidős vagy még?

2017. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem 10.55-kor behívatott a főnököm, azzal nyitott, hogy sokáig nem ér rá 11-re megy tárgyalásra, aztán 3 hét szabira. Majd jött a szöveg, hogy máshol jobban tudnám kamatoztatni a képességeimet és elém tolta a közös meggyegyezéses papírt, nem olvastam el a szélére felírtam, hogy:

-felmondási időt nem kell ledolgozni és kifizetik

-időarányosan kifizetik a maradék szabijaimat

-adnak továbbá 1 hónap fizetést a beígért, de még meg nem érkezett prémiumomért cserében

-ez a kiegészített verzió az irányadó


Majd aláírtam, első körben nem tetszett neki, majd lefénymásoltatta és aláírtuk.

Ezt megfejelendő elmentem 1 hónap fizetett betegszabira is, idegösszeomlás és álmatlanság a kirúgás miatt, +600e-el kezdtem meg az álláskereső létet.

2017. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy 11 előtt írtam a kirúgásom 11-es időpontjáról, kicsit viccesnek érzem, pici kieg. nem ma, ez még 2008-ban történt!
2017. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!