Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha az újabb...

Mi történik, ha az újabb számla kerül befizetésre a régi helyett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy logikusan mindenki a régebbi számlát fizei mindig. De, ha az újabb számla kerül befizetésre a régi helyett, akkor korlátozáara kerül a szolgáltatás?(pl internet, mobiltelefon, stb) Előre is köszönöm.

2017. aug. 7. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
bunyo
2017. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer beszéltek ilyet vagy rádióban,vagy tv-ben , vagy mindkettőben, hogy akkor küldik a felszólítást, hogy hiányod van. Kikapcsolni rögtön szerintem még nem fogják. Hogyha valamennyi pénzt még küldtél nekik, akkor még érdekelnek ők téged, tehát szerintem csak ilyen késedelmi cuccos felszólítást kapsz.
2017. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Semmi, annak a számlának az ellenértékét hiányolni fogják, és ha eltelik X idő, akkor megkeresnek, hogy pótold.
2017. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%
Szolgáltatótól függ. Az Invitelt nem érdekli, hogy a következőket befizeted, ha valamelyik korábbira hivatkozva nincs fizetés, akkor 3 hónap után úgy kikapcsolják, hogy csak na. Más szolgáltatónál nincs ilyen irányú tapasztalatom.
2017. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lejárt tartozásod lesz hamarosan.

Felszólítás, kikapcsolás.

2017. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!