Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felmondás idö alatt el lehet...

Sanzii kérdése:

Felmondás idö alatt el lehet menni tápénzre van 2hetem. Ja és az orvosnak mit mondjak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak? A tüneteidet és panaszaidat. Jaj, bocs, az nincs. Akkor dolgozd le szépen a felmondási időd.
2017. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
El lehet menni ilyenkor is táppénzre. A párom pl csak felhívja ilyenkor a háziorvosát, és a megbeszéltek szerint azt mondja, "megint az a múltkori hátfájásos dolog", ami annyira fáj, hogy a rendelőbe sem tud bemenni. És az orvos ilyenkor tudja, hogy nincs kedve dolgozni, aznaptól kiírja, és mikor elég volt, a párom beballag a táppénzes papírért. Hányni tudnék ettől... Én egyszer írattam ki magam 2 napra, állásinterjúra mentem (egyik napról a másikra nem lehetett szabit kérni) meg elintéztem pár ilyen-olyan ügyet, akkor valamit bekamuztam az orvosnak, hogy hasmenésem van vagy nem tudom.
2017. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Valami jó indokot, mert ez tappenzcsalas, konkrétan nem szabálysértés, hanem bűncselekmény, a dokinál pedig az engedelyebe kerül ha buktok.
2017. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akinek a párja kamu hátfájással kiíratja magát és ettől ő hányni tudna, akkor jobb lenne elválni, mert ez nem korrekt és egyenes férfi, ettől a büdös életben jót nem lehet várni.
2017. aug. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemes Zoltán válasza:

Vigyél újságot , és olvasgass , egy nyugtot helyen.

Majd eltelik valahogy.

Ha jól csinálod lehet szólnak hogy inkább otthon csináld.

2017. aug. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!