Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem a...

Valaki elmagyarázná nekem a Webox összegét a nyugtán? (képekkel)

Figyelt kérdés

Egy vevő vásárolt tőlem, amit Weboxon adtam fel. Abban egyeztünk meg, hogy kifizeti az árut a szállítási díjjal (3300 ft). Ezt be is írtam az utánvéttel beszedendő összegbe.


[link]


Mikor feladtam a csomagot, kértem nyugtát a biztonság kedvéért és ez a 8589 ft-os összeg volt feltüntetve:

[link]


Szóltam a címzettnek, hogy valami nem stimmel ezen, pedig nem is annyit kértem. Egyik nap írt, hogy átvette a csomagot gond nélkül és tényleg 3300-at fizetett. Megnéztem a számlámat, pont annyi jött át. De akkor mi ez az 8589 ft? Nem találtam a Weboxon ilyen leírást.


(egyébként elnézést a képek minősége miatt)



2017. szept. 15. 11:53
 1/3 anonim válasza:
Utánvétellel fizetendő összeg, a szállítás díja+a termék ára. 5289 Ft-ért vette meg a terméket nem?
2017. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. A termék 2700-ba került. Ezt összeadta a 600 ft-os szállítási díjjal. Ezért furcsa nekem, hogy többet mutat a nyugtán, pedig az utánvét mezőbe 3300-at írtam be. Mint ahogy a címzett is mondta, hogy amikor kivette a csomagot a Weboxból, 3300-at kellett fizetnie. Ő sem tudja, mi ez az összeg a nyugtámon. Sokszor használta a Weboxot és ilyen problémával még nem találkozott. Írtam a Webox-nak, de még nem válaszoltak
2017. szept. 19. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldódott? Mi történt?
2017. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!