Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdvözlet! A közeljövőben...

Üdvözlet! A közeljövőben Londonba tervezek költözni, ezzel kapcsolatban végeztem rövid számítást. Ki tudnátok javítani ha bármit elrontottam vagy kihagytam belőle?

Figyelt kérdés

400 lakbér rendszeres (double fele)

250 kaja rendszeres

80 bérlet rendszeres

100 szerződés egyszeri

15 reptéri busz egyszeri

50 lakasvaltas egyszeri

55 repülő egyszeri

Összesen ~950 font

Nekem van összesen 1480 font


Maradek 530 font a felmerulo költségekre jovohavi lakberre ha nem kapnek addig fizut


7 fontos oraberrel számolva heti 40 órában 1090 font nettoban


Rendszeres kiadásaim 730 font tehát marad havi ~300


Nettó fizura 2 oldal is ennyit ir havi 60 tax és 65 ni levonása utan


Tisztálkodási szereket meg egyebeket nem számoltam mert kis költség és nem is tudom az árakat



2017. okt. 16. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármit és bárhogy számolsz a vége úgysem annyi lesz, mert mindig közbe jön majd valami... az elmúlt 10 év tapasztalata.
2017. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lakbérnél nem kell kifizetni +1 hónapot előre?
2017. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A deposit be van fizetve. Páromhoz mennék, akinek van szobája, csak az ügynökön keresztüli váltást kellene állni.
2017. okt. 16. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy itt vannak árak: [link]
2017. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ti vállalnátok a kiköltözest ennyiből?
2017. okt. 16. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kalkuláció alapján jó esetben 50-70 ezret tudnál havonta félrerakni nyomorogva. Ennyit itthon is félre lehet rakni, tehát én nem mennék.
2017. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem vállalnám, 1000 font az kint semmi.

Jó, ha nincs más oké, de egyébként...

2017. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalnám. Ha megtanulod a nyelvet, nyilván tudsz váltani.

Kalandnak/tapasztalatnak/nyelvtanulásnak jó. Legfeljebb hazajössz, ha nem jön be...

2017. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jót röhögtem kösz...

Ha a párod már kinn van, akkor ezeknek pontosnak kell lenni és mellesleg segítenie kéne, szal annyira a pénzen nem kéne aggódnod, de ennyi plusszal nem vágnék bele, ez kábé 10 éve volt elég kisvárosban.

Ráadásul a leghlyébb ötlet télen kijönni. Nyáron több lehetőség van, plusz télen a fűtésszámla is elég jó....

Nagyon mákod van, ha rögtön kapsz melót. Egyre nehezebb munkát találni. Na persze Londonban könnyebb, de anyagilat elég nehéz túlélni Londont minimálbéren. Még kisvárosban is nehéz minimálbéren.

2017. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!