Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ha a patikában...

Mit kell tenni ha a patikában kapott számla összegét szeretném ha az egészségpénztár visszautalná a bankszámlámra az egészségpénztári számlámról?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre,hogy lejárt az egészségpénztári (Medicina) kártyám,ezért kifizettem bankkártyával a vásárlást.A patikában kaptam egy Egyszerűsített számlát.Mi ilyenkor a teendő?

2017. nov. 7. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
na vajon mi? beküldöd nekik a számlát?
2017. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a Medicina nevére kérsz egy olyan számlát, amin rajt van a te neved és tagi azonosítód is, akkor nem tudod visszaigényelni a pénzt.
2017. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a medicina milyen, mennyire szőrszál hasogató, de nekem máshol simán fizették az olyan számlát is amin se pénztár neve, se tagsági szám nem volt. Nem is lehetett, hiszen korábbi számla volt, mint az egészségpénztár nyitása. Nevemre szól a számla az nálunk elég.
2018. okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!