Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a fizetés, ami mellett...

Mi az a fizetés, ami mellett bevállalnátok a Pestre költözést?

Figyelt kérdés
Két főre. A barátnőm még egyetemre jár, tehát az ösztöndíjon kívül nincs keresete. Én most végzek gépészmérnökként. Véleményem szerint már 250 körül nettóból ki lehetne jönni, de érdekelnének vélemények/tapasztalatok. Nagy igények egyelőre nyilván nem lennének, csak egy olyan albérlet, ami nyomorgás nélkül élhető.

2017. nov. 13. 19:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Köszönöm szépen.
2017. nov. 27. 21:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100k+rezsiért azért van már albérlet, mondjuk nem nagy, de 2 fiatalnak tök elég. Az úgy 130k körülre jön ki, 120k-ból két ember azért elég jól elvan, okosan kell ugye főzni ilyenkor, több napra tervezni meg nem minden hülyeségre elverni a pénzt. Barátnőd meg akár néha diákmunkázhat is.
2017. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, megélni nyilván meg lehet, de a kérdés, hogy megéri-e. Bejárni például egy 30 ezres bérlettel betudok, akkor azért az a 100k megmaradna csak ugye akkor időben jövök ki rosszabbul. Meglátom majd, hogy alakul.
2017. nov. 27. 22:14
 14/19 anonim ***** válasza:
600 000 Ft egy főre. Nem az én világom, de amúgy szép, csak nem nekem való!:)
2017. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
aki az albi mellett van, vegye figyelembe, hogy 2 hó kauciót kérnek. Kis fizu mellett még ezt is nehéz kitermelni. Most hagyjuk a kis fizu okát, de 30 m2 lakás min. 100-ért+2 hó kaució+rezsi, akkor már inkább apartman.
2017. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a bejárás mondjuk vonattal történik és nem zsúfolt buszon zötykölődik az illető, akkor ellehet tölteni hasznosan is az időt. Lehet olvasni is (vagy hangoskönyvet hallgatni) például, de akár aludni is, ha tud az ember. Én középiskolába buszoztam és igaz csak fél óra volt az út, de rendszerint aludtam az úton (buszon én nem tudnk olvasni).
2017. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Béreltek eleinte egy szobát, aztán amint nő a fizetésed (gépészmérnökként azért esélyes) és tudsz belőle többet félretenni, akkor egy jobb kecót.
2017. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Havi 700.000
2018. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel munka miatt költöztünk fel. Jelenleg nettó 430 ezret keresünk ketten. Épp hogy kijövünk
2018. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!