Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy jó angolos segítségét...

Egy jó angolos segítségét kérném, online rendelés kapcsán, mit jelent az alábbi üzenet?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát, átutaltam a pénzt, az eladó írta is hogy megkapta és hogy másnap küldi. Ez 3 napja volt, ma pedig küldött egy ilyen üzenetet ami nem tudom mit jelent: Sorry I forgot to message you but I shipped you jacket out the other day. I didn't have an option for tracking but here is the reference number just in case it takes longer than it should, 217330737790673. If it takes longer than a month I can follow up with Postnord.
2017. nov. 18. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Nálam működik a Google fordító :-) Nem mondom, hogy tökéletesen, de a lényege érthető:

"Sajnálom, hogy elfelejtettem üzenetet küldeni neked, de a múltkor kiszálltam a kabátodból. Nem volt lehetőség nyomon követni, de itt van a referenciaszám, ha hosszabb időt vesz igénybe, mint 217330737790673. Ha egy hónapnál hosszabb időt vesz igénybe, akkor követhetem a Postnord-ot."


Azaz az én értelmezésem szerint megírta a nyomkövető számot, hogy tudd követni a csomagodat, mikor hol van?

2017. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem értettem hogy "kiszállt a kabátból". Szóval feladta és most megírta hogy ő nem tudja hol tart a dolog mert.. kiszállt.
2017. nov. 18. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elírta, azt akarta írni, hogy "shipped YOUR jacket out".

Szóval elküldte a kabátot, csak elfelejtett neked írni. Tracking nincs, ezért odaadta neked a referenciaszámot, így majd arra tudsz hivatkozni, ha 1 hónap múlva sem érkezik meg.

2017. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annyi, hogy nem te, hanem ő tud majd a Postnord-nál érdeklődni, ha egy hónapnál tovább tartana a szállítás.
2017. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!