Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes a jófogásra az ünnepek...

Érdemes a jófogásra az ünnepek közeledtével visszatérni mint eladó?

Figyelt kérdés

Egész évben árulgattam ezt-azt, valami azonnal elment, valami ami pedig azt hittem, hogy hatalmas keletje lesz, hát rajtam maradt.

Pl. Harry Potteres plüss figurák. Nem lehet kapni itthon, pont bejött a legendás lények film is, ami miatt azt hittem, újra felkapják, a legendás lényekből is árultam ezt azt, de semmi. A kulcstartó a mai napig meg van, a plüssöket 3 hónap után vitték el, akkor viszont egy napon jelent meg kettő jelentkező is az összesre és kérdezte van e még több.

Volt egy halom világítós meg pitypang magos nyakláncom, amit ilyen olyan webshopok 3000Ft-ért vesztegetnek, kapnak rá 6000like-ot, én 400ft-ért árultam darabját vadi új bontatlan csomagolásban és egyetlen árva jelentkező sem akadt rá.


A vevők is leterheltek, ezért is adtam fel... vadi új dolgot a bolti árának a felén árultam, és még azt is a felére akarta alkudni és még a postaköltséget is kérte hogy, vállaljam át.

Ide oda kérték a személyes elvitelt még azután is hogy nemet mondtam, hogy de mégis, holott kiírtam, hogy csak és kizárólag ide viszem.

1800ftos bontatlan dologról is két hétig levelezett velem valaki és feltett róla kb 30 kérdést mire megvette. Ez egy kispárnahuzat volt egyébként.


Szóval a kérdésem lényege az lenne, hogy talán a sürgető ünnepek miatt most elvisznek több dolgot az emberek? Mert ahogy láttam könyvek pl ingyen sem kellenek az embereknek.

Ékszerek sem 1/10-ed áron mint a bolti ára.

Az éppen divat filmes dolgok úgy szint nem.

Illetve előfordulhat, hogy most gördülékenyebben vásárolnak mivel sürgeti őket az idő, és nem húzzák két hétig az ember idegeit a kérdésekkel?



2017. nov. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
plüss, kulcstartó, nyaklánc.... kinek kellenek ilyen vacakok? Bárhol meg lehet kapni ha annyira kell vkinek
2017. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látod, én ezért nem árulok a Jófogáson :-)

Sok időm elment, mégsem volt igazi vevő.

Vaterán igaz, hogy fizetni kell, meg totál alapos leírást készítek, de ott, ha valaki rálicitál, akkor meg is veszi :-) Ritka kivétel, hogy nem :-)

Lényegesen kevesebb időm megy így el - "helypénzt" meg mindenhol kell fizetni, a piacon is :-)

Nálunk a piacon 4 ezer ft egy napra a helypénz - gondold el, hány 9 ft-os aukciót tudsz ebből indítani... :-) És nem kell a hóban, esőben állnod.

2017. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!