Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jofogason ha nem tudom személy...

Jofogason ha nem tudom személyesen átvenni a terméket akkor tényleg 2 ezer forintot kell fizetnem a csomagküldésért?

Figyelt kérdés
Nem szoktam gyakran ilyen oldalakon vásárolni de én úgy emlékszem a vaterán az mpl posta ponton vettem át egyszer egy cipőt és 790 volt talán az ára. Most a jófogáson láttam egy terméket, de maga a termék 2500ft, nem fogom majdnem a dupláját, még 1900 ftot kifizetni a szállításra... A jofogason csak így lehet megoldani a szállítást? Nem számít az idő, jó jövő hétre is, meg nem házhoz, csak ne legyyen már 1000ftnál több a szállítás...

2017. nov. 28. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vaterán szerződött, kedvezőbb áru szolgáltatások vannak.

Emiatt nagy az eltérés, de ez függ a csomag mérettől, súlytól értéktől s átvételi módtól is.

Ha utánvét kéri valaki, volt hogy postán kérte utánvéttel 3800 Ft volt a postaköltsége így neki 10.000 ft-os főzőlapra, míg ma 1490-ért adtam fel hasonló árban kávéfőzőre - de itt a vevő előre utalta a vételárat - vaterafutár rendelést, igaz a dpd már csak vaterán eladott termére veszi fel a rendelést a karácsonyi dömpingben.

2017. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az eladónak van nyomtatója és hajlandó kinyomtatni a címiratot, akkor nem Vaterásként is fel tud adni (ezen az oldalon) MPL csomagot a postán - ez valamivel kedvezőbb:


[link]

2017. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

nem. megbeszélheted az eladóval, hogy küldje MPL automatába, 500 Ft vaterafutárral. De akkor vállald be h előre utalsz. Utánvétes verzióknál az MPL is 1500-nél kezdődik!

a háztól-házig azért is jó szolgáltatás, mert nem kell érte fizetni, eladóként majd levonják az utánvét utalásból. Ha nem veszi át a vevő, nem került semmidbe a csomag! Ezt is meg kell fizetni!

2017. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!