Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Itthon szerintetek is kamu a...

Itthon szerintetek is kamu a Black Friday?

Figyelt kérdés
Nagyon sok -még ha nem is az összes- terméknél azt veszem észre, hogy ilyenkor feljebb viszik az árakat, amik így akciósan pont annyiba kerülnek -vagy még drágábbak, mint egy átlagos napon. Az árak pedig az ünnepek elteltével elkezdenek ismét visszazuhanni. A nagy leárazás, a több 10 százalékos kedvezmények sokszor csak csalogatják a vásárlót, valós kedvezmények nélkül.

2017. nov. 28. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Boltban dolgozom. Nalunk felemeltek az arakat egy nappal elotte, masnap pedig leakcioztak. Igy annyira jott az ,,akciosan,, mintha semmi nem tortent volna.
2017. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Az ar*


Bocsanat.

2017. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos itthon nem az "igazi" Black Friday van.

Kevés olyan hely van, ahol igazán olcsón, 60-70-80 %-al olcsóbban meg lehet kapni a dolgokat. Mondjuk olyan szempontból nem baj, hogy legalább nem tapossák agyon egymást az emberek :D (ez csak vicc volt, nem kell emiatt lehúzni, igen én is szeretném a nagy leárazásokat)


Én becsületes voltam, Vaterán leáraztam 600 ft-al aznap egy vadonatúj terméket (vállalkozóként árulok), ami eredetileg is 3 ezer volt (nem, nem vittem fel előtte) - a kutyának sem kellett :-( Na jó, mondjuk nem is egy hétköznapi eszköz (nem egy ágynemű huzat, műszaki cucc vagy ilyesmi).

2017. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem 99%-a nagyon kamu.

Tavaly és tavaly előtt is akartam venni ezt azt neten (elektronikai cuccok), de már 8:00 perc 20 másodperckor nem volt semmi belőle.

De árak se voltak olyan ütősek. Ment a nagy parasztvkítás, hogy akár 70-80% engedmény stb. Ja, 70-80% volt az engedmény a homokozóvödörre (kb ez volt, normális dologra meg 5%, de abból se volt csak 3-5 db)


Idén előfizettem egy újságra. Az megérte. Tudtam mennyi az eredeti előfizetési ára. Ahhoz képest volt egy 20%-al leütve.

2017. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
#4 - Tudod miért? Mert azthiszem tavaj olvastam az emag facobook oldalán sok felháborodást hogy pár másodperc alatt minden elfogyott, kosárbarakta, egyből rendelte volna meg de már nem tudta, és erre írta az emag nekik, hogy hát ez azért van mert külön erre a napra korlátozott raktárkészlettel rendelkeznek. Szóval a lényege az volt hogy hiába van pl egy telefonból 2 ezer raktáron ők erre a napra rendelnek külön 100 darabot, és azt adják el ezen a napon. A meglévő kétezret meg eladják később normál áron.
2017. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Még mindig az 5-ös vagyok. Két éve vettek szüleim két külön fiókból két ugyan olyan vezetéknélküli egeret, több mint 10x küldtük vissza mindkettőt miután ráuntunk, úgy kuka ahogy van, amit meg nem ezen a beetetés napján vettünk tőlük azokkal meg semmi baj sincs.
2017. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Igen! Általában régebbi, egyébként nehezebben eladható, elavult dolgokat akcióznak. Akció előtt kerül valami 19.990 forintba, majd az említett napon kiírnak rá 25.990 forintot, amit áthúznak és aláírnak a korábbinál minimálisan alacsonyabb árat.

Rendeltem valamit 17.990 ről leakciózva 12.899-ért. Érdeklődtem, de csak későbbre várható, nincs készleten az adott webshopban. Jó lett volna ezt előre tudni, mert egy másikban meg 11.900 forintért megvehető, készleten van, Black Friday meg már elmúlt. Az ember meg már beleőrül, hogy jól döntött-e, számtalan módon akciót színlelve pofátlanul lehúzzák. Gondolkodtam egy tableten, de nevetséges konfigurációkat akcióznak. A közel két évvel ezelőtt vett, egyébként nem drága telefonom erősebb ezeknél. 1024x600 felbontás, két magos 1 Ghz processzor, 1 GB RAM, Android 5.0... Lehúzás az egész, pontosabban a szokásos áron vásárolhatsz extra nagy felhajtás mellett.

2017. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen a legtöbb dolog nincs nagy akcióban, de van nagyon kevés kivétel.
2017. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

aki tudja mi akar, az már előre eltervezte, hogy mit fog venni, és egy google keresőben árúkeresőn kiválasztotta a legolcsóbbat ahol ingyen hozzák.

Elég sok finom falatot ki lehetett fogni nagyon olcsón.

2017. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!