Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számodra milyen a jó eladó?...

Számodra milyen a jó eladó? Teszveszen, vaterán. Legyenek 1 Ft. -os aukció? Vagy a legújabb termékei? Mi alapján döntöd el, hogy ott vásárolsz?

Figyelt kérdés
Köszi aki ír!
2010. jún. 2. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

az 1Ft-os aukció alapból nem jelent semmit.

persze ha egy lukas zoknira tolsz 1Ft-ot, akkor azt el fogják vinni 1Ft-ért.


de ha pl beteszek egy laptopot 1Ft-ra, akkor azt fel fogják tornázni, főleg ha minimál árat is tolok, mert hülye lennék odaadni ennyiért.


legyen jó választék, jó áru, legyen az eladó megbízható, tehát sok pozitív pontja, max 5%-ban fogadom el a negatív pontokat azokat is akkor, ha jogosak.


és persze legyen jó az ár.

2010. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát te pl. az 1 Ft.-os aukciókat preferálod?

Én személy szerint nem laptop árulásra gondoltam, hanem kozmetikai cikkekre, amiben igencsak vannak 5.000Ft.-os cuccok, amit megtudok szerezni kb a feléért, vagy kicsit többért.

Ismert kozmetikumok.

És erre gondoltam aukciózni.

Szóval 1 Ft.-os aukció, plusz minimálár?

Köszi a véleményed, válaszod!

Egyébként nekem 100% pozitív minősítésem van.

2010. jún. 2. 09:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg pl. ruhákra gondoltam.
2010. jún. 2. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

minimálár sokba kerül és a vevők utálják

kategória elejére kiemelsz valamit, akkor hamarabb megtalálják


sok jó minőségű kép és pontos leírás, csili-vili hátterek nélkül

2010. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pont azt mondtam, hogy az 1 Ft-osok akkor érnek valamit ha tuti feltornázzák.


ha felteszel egy kozmetikai cuccot ami a kutyának sem kell, akkor egy valaki rálicitál és elviszi 1Ft-ért. akkor érdemes 1Ft-ért feltenni valamit, ha arra tuti sok licit fog érkezni.

2010. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 2. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:

És minimáláras aukciónál hogy van a jutalék?

100Ft, és annyi (minimálár díja) vagy 100Ft plusz még a leütési érték 6 %-a is??

2010. jún. 3. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!