Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos üzlet külföldi...

Biztonságos üzlet külföldi személlyel is?

Figyelt kérdés
Hallottam egy biztonságos módszerről hogy hogy adjak el valamit külföldre de nem igazán értem meg nem is hallottam még ilyenről. Annyit hallottam róla (nemtudom létezik e ilyen) hogy én nekem nem kell úgy csomagot el küldenem hogy ő nem küldi el a pénzt, viszont én nem kaphatom meg a pénzt amíg nem adom fel a csomagot, és ezt mind ilyen bizonylat vagy számla segítségével. Ha létezik ilyesmi és valaki többet tud erről mint én az el magyarázná hogyan is működik ez?

2017. dec. 11. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

#9


kicsi rigó, én ezt neked 20 perc alatt tökéletesen átszerkesztem a nevemre és 3000 euróra. Hiteles lesz? Komolyan azt gondolod majd angolul pont téged fognak megkeresni mert kell nekik bármi is az, amit árulsz? Ez a csalás klasszikus példája.

2017. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Miért kell kicsi rigózni?? Minden kérdésben van egy ilyen kommentelő. Mikor fel tettem a kérdést akkor még ez a mail meg se volt, ma reggel kaptam amikor már meg lett beszélve hogy csalás, azért töltöttem fel, hogy ha valaki nem olyan okos mint az utolsó kommentelő akkor meg tudja nézni hogy létezik ilyen formája is a csalásnak. Persze mikor meg tudtam hogy külföldi az érdeklődő meg se fordult a fejemben hogy fel adom anélkül hogy ki fizetne, sőt nem is tudnám hiszem még arra sincs pénzem hogy feladjam. Konkrétan csak tudni akartam biztosra hogy rossz szándék vezérli az érdeklődőt ezért tettem fel a kérdést. Aki tényleg normálisan segítőkészen válaszolt annak nagyon köszönöm a válaszát. :)
2017. dec. 12. 13:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi ez az egész, de úgy látszik működik a dolog, nagyon sokan beehetik világszerte.
2017. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyi, de kérlek kedves kérdező, pár helyen még írd le az eseted, mutasd meg a bizonylatot, hadd lássa mindenki miről is van szó. Hadd ismerjék fel az emberek már egyetlen üzenetből a nigériai csalás lényegét. Sajnos a mai napig rengetegen bedőlnek, mert a téma nem kap elég nagy nyilvánosságot. Ezt kéne mutogatni a 7 órás hírekben, nem az idióta celebeket. Ez lenne a köz szolgálata.
2017. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!