Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A lottoland kifizet mindenkit...

Tucsok1888 kérdése:

A lottoland kifizet mindenkit ha nyer?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyne :D
2017. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez egy tisztességes kóceráj lenne, akkor - még ha Gibraltárban is van bejelentve - lenne egy tetves címe, ahova be tudsz menni szétrúgni a seggüket!


De még az sincs!


Velük játszani kétszer kell szerencsédnek lennie: 1, ha valóban nyersz, 2, hogy a nyereményt ki is fizessék!


A nyeremény kifizetésére nem sok garanciád van! Perelheted esetleg, de többe kerül a per, kint a nyeremény... Kerüljétek őket!!!

2019. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Lottoland, egy teljesen legálisan működő németországi cég, máltai bejegyzéssel, viszont vigyázni kell velük:


Ha tisztességesen regisztrálsz, akkor:


1, A kisebb nyereményeket rendesen utalják, nagyjából 1 millióig (tapasztalat), de elvileg, mivel NINCS HIVATALOS MAGYARORSHZÁGI ENGEDÉLYE, ezért ú.n. illegális szerencsejátéknak minősül, de ez nem probléma, nyugodtan játszhatsz velük, csak annyi, hogy a nyeremények után adózni kell (legalábbis, be kéne vallani:))) és adót fizetni.


2, ERRE NAGYON VIGYÁZZ, SZINTÉN TAPASZTALAT, ÉN EZZEL BUKTAM RENGETEGET!!!

Ha nagyobb nyereményt érsz el (az én esetemben, ez 8 millió forint volt) és kifizetést kérsz rá, akkor extra személyazonossági vizsgálatot kérnek, hivatkozva a VIP tagságra, mert ekkora nyeremény felvételéhez ez kell.

DE!!!: képesek addig húzni ezt a folyamatot, amíg egy idő után, önként, újra elkezdesz játszani a nyereményeddel és valamilyen "érdekes" módon, egyfolytában csak veszíteni fogsz a nagyobb összegű fogadásoknál.

NEM VÁDASKODÁS, de szerintem, figyelnek.

Ugyanez a tapasztalatom, az "Azonnali nyeremények" típusú játékoknál, ahol kedvezően, nagyösszegű nyereményt kínálnak, de figyelik, hogy mennyit, mikor, hová és hogyan fogadsz.

Hagynak egy kicsit nyerni, de taktikusan elviszik a jelentősebb téteket. Szerintem, amolyan "AI" (Artifical Intelligence) szoftverrel dolgozhatnak egyes játékok. Természetesen, a lottó és az élő kaszinó játékokat nem lehet variálni, ott nincs "trollkodás".


Én azt tanácsolom azoknak, akik kitartanak a Lottoland mellett, hogy nyugodtan játszanak, de óvatosan, ezeket figyelembe véve ÉS, ha véletlenül nagynyereményt érsz el, a profilodban van lehetőség "Önkizárás" funkcióra, használd, zárd ki magad minden játékból legalább 14 napra, de, ha tényleg sok pénzről van szó (pl: 10+ millió), akkor inkább 30 napra és mindenképpen várd meg a VIP hitelesítést. Különben, úgy jársz, mint én... :(

2022. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük!
2022. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!