Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit takar munkánál a "versenyk...

Mit takar munkánál a "versenyképes fizetés"?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom hogy munkaadók azt írják versenyképes fizetés. Tudom mindegyiknél más, de ez körülbelül mennyi lehet, 200-300 ezer?

2017. dec. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak anynit jelenti hogy adnak kb annyit vagy egy kicsit többet mint a konkurencia.
2017. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha tudod hogy mindegyiknél más akkor miért kérdezed mennyi lehet?


Ezer dologtól függ, milyen munkakör, milyen feltételekkel (munkaidő, stb.), milyen városban/településen. Egy gyári összeszerelő munkánál már lehet hogy a 150 ezer forint is versenyképes egy IT-s vagy középvezetői állásnál meg 5-600 ezer is lehet kevés adott esetben.


Ez általában azt jelenti hogy nagyjából annyit adnak, amennyit a munkaerő piacon más cégek is. Valójában meg úgyis odaírja mindegyik cég, azt senki nem fogja írni hogy keveset adunk.

2017. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

"Versenyezhetsz, hogy kihúzod e vele hó végéig." :D


Egyébként csak blabla. Figyelem felkeltés.

2017. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
42%
Versenyképes fizetés = az a legalacsonyabb összeg, amennyiért a marha megcsinálja neki a melót.
2017. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Jelentése= ha bedőlsz ennek, jó hülye vagy.

Pl. Mindenhol 200 ezeret adni, itt csak 140 ezeret.

2017. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Kb. azt, hogy a minimálistól többet kapsz.
2017. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy szerintem az is számít ha az ember fel tudja mérni a munkakör értékét.


Én első állásinterjúmon 200 nettót mondtam hogy azzal már kibékülnék. Nem vettek fel.


Mostani munkahelyemen 350-et keresek és ennyit simán el is kérnék ha váltani akarnék, mert tudom milyen a munkakör, mennyi melóval és felelősséggel jár.

2017. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, rutinból ezt írja mindenki.
2017. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!