Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik egy MPLcsomag?...

Hogy működik egy MPLcsomag? Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval Gardróbcseréről szeretnék rendelni. Én Pécsi vagyok,ő Miskolci.

Hogy működne hogy ideérjen? Nincs bankszámlám.. Hogy tudnám kifizetni? Valaki rendelt már így? Esetleg gardróbcserés itt?



2017. dec. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsésebb lenne, ha ezt az eladóval tudnád megbeszélni - az adott oldalon tudsz üzenetet írni neki.

Az a helyzet, hogy nem mindegy, hogy egy kis vékony trikót akarsz rendelni, ami egy közepes postakész borítékba is belefér, akár 550 ft-ért vagy egy csizmát, kabátot, aminek akár 1.500 ft is lehet a postaköltsége.

Csomagautomatába már 600-ért is lehet feladni, de nem biztos, hogy az eladó, illetve a Te környékeden van - ezeket tényleg inkább egymással tudjátok megbeszélni: kinek mi a jó, mennyi lenne a posta, stb.

2017. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy 50 milis Black Maskról lenne szó.
2018. jan. 1. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint írtam: az eladóval beszéld meg. A postának van egy olyan szabálya, hogy 2,4 cm-nél vastagabb küldemény csak csomag lehet. 2,4 cm vagy alatta pedig mehet ajánlott levélként. most mégis, mi itt, vadidegen emberek honnan tudjuk, hogy amit venni szeretnél, az milyen vastag, hogy csomagolja az eladó, stb.

Szívesen segítek másoknak, de ebben nem tudok, mert nem én vagyok az eladó.

2018. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs bankszámlád, akkor be kellene menned az eladó bankjához és ott befizetni kp-ben - de ezt is az eladóval kell megbeszélned, mert vannak olyan bankok, amik erre felszámolnak plusz költséget.
2018. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!