Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előre fizettem egy külföldi...

Előre fizettem egy külföldi csomagért és nem tudom mi van ha nem vagyok itthon mikor kihozzák? Hogyan kapom meg akkor?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy csomagot az és azt PayPal számlával fizettem ki előre és külföldről érkezik a csomag. Afelől szeretnék érdeklődni, hogy azt a posta vagy egy futárszolgálat hozza-e ki? És a másik ha futárszolgálat hozza ki és nem vagyok itton, mert nem tudom mikorra várható akkor hogy jut el hozzám a csomag. Remélem nem küldik vissza a csomagot.
2018. jan. 6. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

posta hozza ki ha nem kifejezettem más csomagküldővel küldik.


Ha nem vagy otthon, akkor kapsz egy értesítést a postaládádba, hogy a helyi postán átveheted vagy 300Ft körüli összegért újra küldetheted, fel kell hívni a papíron lévő telefonszámot, bediktálni a papíron lévő csomagszámot és újra kiviszik 1 alkalommal, de 240FT vagy 340ft körüli pénzt kell fizetni a postásnak. Ad számlát róla.


Vagy bemész a postára érte. Pár napod van rá, aztán visszaküldik a feladónak.


Ha meg adtál meg mobilszámot és rajta van a csomagon, akkor a futárszogálat felhív, hogy mi legyen.

2018. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első nem jól tudja, két hétig marad a postán a csomag, csak utána küldik vissza, ha nem veszed át.
2018. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegy ha már bedobják a postaládába akkor azonnal tudok érte menni és csak ez lett volna a kérdésem hogy nem küldik e azonnal vissza és ezek szerint szerencsére nem szóval nagyon szépen köszönöm a gyors választ :D
2018. jan. 6. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kaptál nyomkövetési számot az eladótól, akkor azt itt pl. nyomon tudod követni:

[link]

Abból még az is kiderül, ki a szállító.

2018. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ebayes filléres valamit rendeltél free shippinggel, akkor gondolhatod, hogy azt nem mindjárt futárcég fogja hozni. Posta hozza, ha kicsi, belerakják a postaládába, ha nagy vagy lusta a postás, akkor a láda tetejére, vagy ki se hozza és mászhatsz be érte.
2018. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy amerikai (elég igényesnek tűnő) oldalról rendeltem. De az a lényeg hogy nem kell majd írkálnom nekik ha nem tudom közvetlenül a futártól átvenni. Bemászok én bármilyen postára érte itt a városban ráadásul nincs is messze szóval az nekem megfelel.
2018. jan. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!