Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Posta, kínából rendelt...

Magyar Posta, kínából rendelt áru csomagja. Miért teszi a kapura ha nem fér a postládába?

Figyelt kérdés

Kínai webshopból rendeltem egy árut. Most jött meg valószínűleg. Beszéltem a postással telefonon(legalább felhívott).

-Közölte, hogy a kapu tetejére teszi a csomagot ha nem vagyunk otthon. (Persze, hogy nem vagyunk)

-Kértem, hogy dobjon be egy értesítést, és én elmegyek a postára. Azt mondta,azt nem lehet. Miért?

Szerencsére a csomagot át tudtam kérni máshova, így több mint valószínű, meglesz.


Mégis,milyen eljárás hogy egy csomagot a kapura rátesznek? 2 perc alatt ellopják! AZon kívül, hogy ne vegyek semmit a kínaiaktól, hogy küszöbölöm ki hogy a csomagom ne kerüljön a postás miatt illetéktelen kezekbe?



2018. jan. 8. 14:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A gyereknek küldött Nagymama egy játék gyöngysort.Sose ért ide Nem nagy érték,de sajnos tudott róla, meg is siratta...
2018. jan. 9. 08:15
 12/15 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom a kommenteket,legalább felhívott,hogy mit fog csinálni. 2telefon volt benne. Mondjuk a kimondottan az olcsó fajtából rendeltem.
2018. jan. 9. 08:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Annak meg aki azt írta minek rendelek házhoz olyan csomagot ami nem fér be a postaládába, üzenem, mégis hova kérjem? A munkahelyemre nem kérhetem...
2018. jan. 9. 08:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezért is lenne jó, ha akár államilag támogatott módon telepítenének egy csomó csomagautomatát.
2018. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A jó édes ***** válasza:
Kérd rendes csomaggal, ne küldeményazonosító nélküli levélként. Neked nem csomagot hozott most a postás, mert azt nem a kézbesítő viszi ki, hanem MPL kocsi és aláírás nélkül nem adja ki. A kínaiaktól azért (is) tudsz olcsón venni, mert spórolnak a postázási költségen és semmi plusz szolgáltatás nincs benne az árban. Persze ezért szidhatod a Magyar Postát, de ők csak annak megfelelő szolgáltatást nyújtottak, amit te az árban kifizettél.
2018. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!