Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fogja átütni a bitcoin...

Mikor fogja átütni a bitcoin az 1 millió dolláros határt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 17:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%

A tőzsdéből több fajta van.


Ő az értékpapír tőzsdére gondolt szerintem.


Hogy miért van a tőzsdén, mert ugyanolyan, mint a tőzsdei papírok, spekulációra építenek.


A Wall Streetre azt hiszem március körül fog kerülni, ha addig eléldegél.

Ott a komoly cápák, szét shortolják, és végleg kivégzik a bitcoint.

Nem egy ottani cápa nyilatkozta, hogy ezaz egyetlen, aminek tényleg nincs semmi a hátterében, még egy darab kavics se. Csak az emberek ebbe vetett hite. Ha az meghal, meghal a bitcoin is.


De szépen lehet látni, hogy egy-egy hír hogy megrázza az árfolyamot.

Most éppen a Kínai újévre fogják. Pedig Április óta a Japánok erősítik ezt a pénzt, azóta lehet legálisan befektetni ott. Ott meg volt már karácsony, meg új év.

2018. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
22%

"Ott a komoly cápák, szét shortolják, és végleg kivégzik a bitcoint."


:D Próbálkoztak már páran:

https://www.youtube.com/watch?v=-uX_bB_4VJk


"Nem egy ottani cápa nyilatkozta, hogy ezaz egyetlen, aminek tényleg nincs semmi a hátterében, még egy darab kavics se."


Ugyanaz van mögötte mint egy Facebook vagy Google mögött.


"De szépen lehet látni, hogy egy-egy hír hogy megrázza az árfolyamot."


Korrekcióról nem hallottál?

2018. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem beszélve arról, egy-egy nagyobb eladáskor, eséskor a weak handek esnek ki és több olcsó coin jut azoknak akik nem spekulálnak vagy gyorsan akarnak meggazdagodni hanem a technológiába fektetnek pl. sok olyan ember van aki bármilyen árfolyamon fizetéskor vesz annyit amennyit erre szán befektetésnek.
2018. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

"Ugyanaz van mögötte mint egy Facebook vagy Google mögött. "


Azért kevered a szezont a fazonnal.

Mindkettő ad el szolgáltatást, és cserébe van egy olyan mesterséges intelligencia, és rengeteg személyes adat, amit el lehet adni célzottan hirdetőknek.


Én úgy látom itt 3 féle ember van.

Vagy te, aki hisz ebben.

Van, aki csak jobb életet akar, és ha megremeg a piac, azonnal elad.

És vannak, azok nagyon későn szálltak be, és nem tudnak komoly veszteség nélkül kiszállni.


A piac nagy részét a 2. csoport mozgatja. Ha második csoport megszűnik, maradnak, akik hisznek benne, és vannak, akik buktak rajta. Egyik se fog eladni, vagy venni, ha megragad az árfolyam. Illetve talán a 3. elkezd eladni és erre talán a első el kezd venni. De a második nélkül nincsen nagyobb pénzmozgás.


Ez az én véleményem. Bár, ahogy ma néztem a Youtube-n az élő árfolyam közvetítéseket, elég sokan voltak, akik bentragadtak. És nem kevéssel.

2018. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a technológia dolgot, hogy kell érteni?

Mert ha egy bank átáll blokláncra, te nem kapsz érte pénzt, mert nem a BTC-t fogják használni. Hanem mondjuk Ripple-t.

Hogyan lesz ebből profit nektek?


Korrekció várható a részvény piacon is 10-30% közé mondják.


Mostmár hivatalos lesz a Wall Streete-n, szóval várjunk még azzal, hogy megpróbálták. A nagy Hedge Fundok hozzá se értek, ahogy Soros se.

2018. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma vettem bitcoint, pont jókor most, hogy bezuhant. Ha még lejjebb megy akkor veszek még. Aztán hajrá 1 millió :D
2018. jan. 17. 02:23
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
Nehezen megy le, mert mikor lejjebb megy felvásárlás indul. Persze a jövőt senki sem tudja, s a bitcoin is mindig meglepetéseket okoz. Én személy szerint nem hiszem hogy ebben az évben eléri az egymillió dollárt, valószínűleg a felét se.
2018. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

"Azért kevered a szezont a fazonnal.

Mindkettő ad el szolgáltatást"


Teljesen mindegy mi a szolgáltatás.


"Én úgy látom itt 3 féle ember van."


Én más kategóriákat látok. Egyik akinek soha nem volt Bitcoinja, tehát nem érintett a kérdésben mégis valamiért fusztrációt érez amikor nő az árfolyam és annak örül ha csökken. Pedig egyik se befolyásolja az életét.


"Ezt a technológia dolgot, hogy kell érteni?

Mert ha egy bank átáll blokláncra, te nem kapsz érte pénzt, mert nem a BTC-t fogják használni. Hanem mondjuk Ripple-t.

Hogyan lesz ebből profit nektek?"


Úgy kell érteni, hogy nem az árfolyamot nézi valaki, nem arra megy, hogy 1 hónap alatt meggazdagodjon belőle, hanem hosszútávon nézi és látja azt, hogy mire képes a Bitcoin, le tudja váltani az aranyat a VISA-t, lehetővé teszi az interneten a micropaymenteket. Mindezt bármilyen köztes szereplő nélkül.


Nincs bank, meg Ripple ezek mind centralizáltak semmi közük a Bitcoinhoz.

2018. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ez tévedés. Engem pl. nem érdekelnek a bankok, meg a leváltás meg a többi, hanem csak a pénz érdekel.

Szart is vennék simán ha holnap duplájáért el lehetne adni.

2018. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Mi a tévedés? Te a spekuláló kategória vagy, a fenti egy másik kategóriáról szól. Neked is jó a Bitcoin ha értenél a day tradehez akkor kaszálhatnál.
2018. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!