Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fogja átütni a bitcoin...

Mikor fogja átütni a bitcoin az 1 millió dolláros határt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 17:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre shortolom a kutyaszart.
2018. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

"Úgy kell érteni, hogy nem az árfolyamot nézi valaki, nem arra megy, hogy 1 hónap alatt meggazdagodjon belőle, hanem hosszútávon nézi és látja azt, hogy mire képes a Bitcoin, le tudja váltani az aranyat a VISA-t, lehetővé teszi az interneten a micropaymenteket. Mindezt bármilyen köztes szereplő nélkül. "


Csakhogy a bankok már magukévá tették a technológiát, 10 banki szereplő bevezette.


Azt meg, hogy az amerikaiak leváltsák a dollár kb. 0 az esély, mert akkor kiderülne, hogy mesterségesen van fent az árfolyam.

Kínánál pont fordítva van.


Egy ország nem fogja kinyírni a gazdaságát, hogy egy közös pénzt fektessen be.


Az Etherum kitalálója, azt mondta, hogy ott akarja hagyni a kriptó világát, mert senkit nem érdekel a technológia, csak a haszon. Egy-egy konferencia után folyton kérdezik, hogy melyikbe fektessenek be.


Az elképzelést én is támogatom, de ez soha nem fogja a pénzt leváltani ebben a formában.

2018. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
82%

"és látja azt, hogy mire képes a Bitcoin, le tudja váltani az aranyat a VISA-t"


Kunmediátor Marcsika, te vagy az?

2018. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

"a bankok már magukévá tették a technológiát"


Bitcoin: decentralizált, online fizetés lehetővé tétele köztes szereplő nélkül. Mi köze ehhez a bankoknak? Az a lényeg hogy nincs bank vagy egyéb.


"Azt meg, hogy az amerikaiak leváltsák a dollár kb. 0 az esély"


Nem a dollárt kell leváltani hanem pl. az országfüggetlen aranyat, illetve ez egy plusz lehetőség mint store of value, az eddigi legjobb technológiailag.


Nem is lehetne bevezetni egy országban amíg nem mennek stablilan a Bitcoinra épülő layer 2, layer 3 technológiák.


És ha be is vezetnék valahol az nem az USA lenne hanem olyan ország ahol már romokban van a gazdaság, lásd Venezuela. Akár úgy mint fedezet. De nem 1 hónap alatt kell megváltani a világot.

2018. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem, 8 éve a piacon van.

Sajnos a válaszodból én azt érzem, hogy fogalmatok sincs, hogy lehet leváltani egy fizető eszközt.

Minek az értékét örzöd meg benne? Egy gazdaságét, független pénz, az aranyét? Pont az ellen szól.

2018. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

"leváltani egy fizető eszközt"


Eleve te hoztad fel hogy le kell váltani a dollárt. Én az aranyról a VISA-ról és a Paypal-ról, micropaymentekről beszéltem első körben.


"8 éve a piacon van."


9 éves a Bitcoin és 30 év szokott kelleni egy új technológia elterjedéséhez.

2018. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

"Minek az értékét örzöd meg benne?"


Ugyanazért amiét egy lakásban, aranyban vagy régiségben. De te is látod hogy ezek a régi eszközök elég vérszegények egy digitális, matematikai szabályok által kontrollált alternatívához képest. Az arany hasonlít a legjobban, de nem digitális így elég sok funkció hiányzik belőle.

2018. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Mikor fogja átütni a bitcoin az 1 millió dolláros határt?


Ez még az ortodox hívő keménymag éppeszű egyedei szerint is esélytelen.

2018. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
2021, olvassátok vissza a kommenteket, ti is jókat fogtok nevetni :D
2021. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Jaja, én még mindig várom az 1 milliót. Majd kiírom ide aznap mikor meglesz az 1 milla, hogy én szóótam. :D
2021. jan. 20. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!