Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az elittárs végrehajtása...

Az elittárs végrehajtása valóban komoly?

Figyelt kérdés

Persze tudom, sokan utálják az oldalt, meg azokat is akik regisztrálnak mert sznobok etc.. de kérlek próbáljatok érdemben segíteni.


Több mint fél éve regisztráltam, de pár hónap után fel is adtam, mondván hogy előbb találok valakit az utcán aki szimpatikus, mint az az oldal által. Viszont a saját hibámból nem küldtem e-mailt nekik hogy nem akarom hosszabbítani a tagságomat, így amikor már el is felejtettem kerestek meg egy fizetési felszólítással amit a fizetési határidő előtt meg is ismételtek. Kissé érthetetlen hogy ezen a téren a határidő előtt kétszer is megbírtak keresni, a tagság hosszabbításról viszont elfelejtettek értesíteni, illetve minden más társkeresővel ellentétben végrehajtást akarnak indítani mert nem szeretnék kifizetni egy szolgáltatást amit nem használok. (Anno Tinderen is megpróbálták levonni az automatikus hosszabbítást, de egy sikertelen zárolás után (szerencsére nem hagytam pénzt a kártyámon) megtaláltam hol törölhetem ezt és ennyiben is maradt, nem jöttek azzal ők se hogy teljesítsek egy ilyen nonszensz követelést)


Lehet jönni azzal hogy fizessem ki könnyebben járok, de tényleg megállja a helyét hogy követeléskezelőket küldjenek rám, egy régi e-mail, egy nem valós lakcím és egy név alapján?

A bankkártyám alapján beazonosíthatnak, ugye azzal fizettem, de annak az adataihoz elvileg nem férhetnek hozzá.


Azoknak akiknek ennyi alapján ellenszenves lettem, tényleg bocsi, tudom hogy az én hülyeségem, de akkor is úgy tartom korrektnek hogy azt fizetem ki amit használok, remélem ezzel nem vagyok egyedül.


2018. jan. 25. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor regisztrál, akkor biztosan volt szabályzat.

Te is írod, hogy a saját hibádból történt.

Nyilván én sem szeretnék fizetni. Ki szeretne? De szerintem jobban járnál.

Egyébként milyen összeg? Én még soha nem fizetettem társkereső oldal használatáért. Csak sima regisztrációval is tök jól működik.

Mondjuk most már lényegtelen, de az elittárs nagy baromság, egy csomó ismerősöm regisztrált, akik egyáltalán nem diplomásak és nem is élnek túl példás életet. Pedig elvileg pont így reklámozzák magukat, hogy ott normális, konzervatív diplomás embereket találhatsz :D

2018. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd mit találtam Neked :-)

Nem volt nehéz, csak beírtam a keresőbe, hogy "Elittárs"


[link]

2018. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha néztem, de nagyon érdemi választ nem találtam a kérdésemre, miszerint be tudják- e ezt hajtani rajtam.


Nem a diplomás emberek miatt mentem oda, hanem mert maga az adatlap pl sokkal tartalmasabb, lényegesen több számomra normális, értékelhető beszélgetésem indult ott el mint máshol.

És igazából ott nem tudsz visszaírni a másiknak, még az üzenetét se látod ha nem vagy prémium felhasználó, ezért is fizettem elő, csak nem olvastam el ezt a nevetséges kitételt. mert mondom mindenhol máshol korlátoznak megszüntetik, de nem dobálóznak végrehajtóval...

Az összeg nem olyan vészes, kb 9eFt nem azon van a hangsúly, csak nem akarom kifizetni mert mi a francnak dobnék ki a kukába ennyi pénzt, hiszen mondom nem fogom használni az oldalt már.

2018. jan. 25. 17:11
 4/4 anonim válasza:
Szia, behajtottak végül a tartozast?
2019. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!