Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tescoban vásároltunk barátnőmm...

Tescoban vásároltunk barátnőmmel és vásárlás után észrevettük, hogy más volt egy termék ára, mint a kiíráson és a neve sem stimmelt a blokk szerint. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az árkülönbség 2000 Ft altti összeg volt, nem tudom, hogy a kiírás volt a rossz, vagy elnéztük, de ilyenkor utólagosan történik valami? Mert barátnőm most nagyon aggódik, sajnos csak otthon vettük észre és ha visszavinnénk meggyanúsítanának minket? Mert én nem vagyok olyan optimista, hogy elhiszik nem mi voltunk. Sajnos hallottam pár embertől személyesen, hogy simán feljelentették őket, mondván, hogy lopta a terméket.

2018. febr. 1. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem fogja visszanézni meg ellenőrizgetni.
2018. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én visszavittem AZONNAL a cuccot ( műszaki cikk 5000 ft-tal kevesebbre volt kiírva, mint amennyiért a kasszánál lehúzták) gyakorlatilag a parkolóból.

Ügyfélpult, aki nézte blokkot, hátraküldte az egyik diákmunkast, aki leelenőrizte mi van kiírva. Behozott mindent a pultról.

Megállapították, hogy ők cseszték el, az árkülönbözetet visszakaptam, plusz kaptam egy ajándékkupont bocsánatkérésként.


De ez a vasárlás után kb 10 perccel volt, így nem volt semmi vitás helyzet, hogy az ár a polcon ott volt- e stb.

2018. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Jaahogy, ti nyertetek az ügyön.


Vissza vihetitek, de minek?

Úgysem állít meg egy randomteszkós az utcán, hogy "hé, te! Azt a búvárszemüveget mennyiért is vetted?!"

2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha valamit veszel, mert pl látod, hogy 3000ft-ba kerül s megveszed, de kiderü hogy a blokkon több az ára azzal még visszamehetsz a vevőszolgálati pulthoz. Odahívnak egy kollégát aki végezte az adott munkakört kap egy ejnye bejnyét és az már az ottaniaktól függ:

1, visszakapod az árkülönbséget, mivel átvertek s vállalják ezt.

2. Nem kapsz semmit, max egy bocsit s közlik veled "sajnáljuk, de a terméket megvette és a rendes árát kifizette".


Bemehetsz jelezni nekik, hogy ne járjon még így más vevő is.

Aztán bepróbálkozni, vissza kapod-e az árkülönbséget...ha meg nem akkor nem, így jártál.


Ismim volt anno egy olyan szituban, sorba állt a kasszánál és konkrétan a vevő nem is figyelte mit üt be a pénztáros. Ismim szólt oda finoman a nőnek, hogy el tetszett ütni az árat... A kasszás pattogot, ne szóljon a vevő a munkájába...

Nah ismim határozottan fellépett, a másik vásárlóval oda mentek az őrhöz, hivatták a felettesét a kedves hölgynek.


"csak " 34ezerrel húzta be a vásárlót...


Sok féle hiba lehet, emberek vagyunk hibázhatunk. Nah meg vannak, akik csalnak.


Anno anyámék vettek egy varrógépet ajándékba, bontottam ki lelkesen... a varrógép sehol, csak a hozzá tartozó részei.

Hol cseszték el? Nem nézették meg a vevőszolgálatisokkal. Az ajándékot pedig 3 hónappal az átadás előtt vették meg.


Mondjuk tesco-val pl felénk sok gond volt. Kaján, nasin kívül nem is veszek ott mást.

Azt is önkiszolgálónál magam nézem.

2018. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SándorÚr ***** válasza:
én egyszer ruhát vettem a dunakeszi auchanban. Másnap reggel vissza mentünk, mondtam a feleségemnek várjon meg a vevő szoli pultnál, bementem letéptem a polcról a cimkét aztán mondtam az eladónak hasonlítsuk már össze a vonalkódokat, mit ad Isten nekem lett igazam, sürü bocsánat kérések meg ajándék kupon lett a vége
2018. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De mit gondolsz mi fog történni? Rátok rúgja az ajtót a TEK, hogy biztos jó áron hoztátok a wc papírt? :D


Visszaviheted, de abból sem lesz bajotok, ha nem tesztek semmit.

2018. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha visszamész, hogy kifizetnéd a különbözetet, nincs az az isten, aki meggyanúsít...
2018. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!