Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megérné most az ÖSSZES megtaka...

Megérné most az ÖSSZES megtakarítást (kb 1,5 millió HUF) beletolni Bitcoinba vagy Etheriumba?

Figyelt kérdés
Az asszonnyal nagyon összekaptunk rajta, szerintem marhára megérné még most is, de azért nem ártanak másnak a véleménye sem.

2018. febr. 15. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Max 100 ezret rakj bele.

Ha buksz, kicsit buksz.

2018. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Max 100 ezret rakj bele.

Ha buksz, kicsit buksz."


Ha meg nyersz, akkor kicsit nyersz :D

2018. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért írtam a 100 ezret, mert jelenleg együtt mozog a tőzsdével a BTC árfolyam.

Ha jó a tőzsde, jó a BTC. Ha rossz tőzsde, akkor rossz a BTC-nek is.

December 20 óta folyamatosan esik az árfolyam.

És a tőzsdén már mutatkoznak jelek az évszázad összeomlására.

A BTC jelenleg nem befektetés, hanem spekuláció. Van egy esés, ott beszállsz, majd mikor feljebb megy 1-2 ezeret kiszállsz.


Most mindenki a csodát a kínaiktól várja 1 órán belül, mert ott lesz náluk az újév.


Ha ezen a héten nem indul meg drasztikusan felfelé a kínai újév után, kíváncsi vagyok mi lesz a következő hitbéli kapaszkodó.

2018. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja mi lesz, találgatások vannak csak csupán. Ha össze is omlik a tőzsde, akkor is pár év múlva ugyan úgy újra éled majd. Az egész üzleti élet egy nagy lufi, néha kipukkad aztán újra fújják.
2018. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
szerintem esni fog az ára, de olyan olcsó nem lesz már mint régen, mert már mindenki ismeri, felénél vagy tizedannyinál megáll, és nem nagyon van benne jövő mert nem igazán alkalmas a mostani rendszerrel, alig lehet használni valamire, igy nem fog elterjedni (max egy másik korszerübb kriptopénz, a bitcoin egyben a legöregebb, legelavultabb is) ethereumot nem tudom, de az se lenne örökmásodik ha használható lenne
2018. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

"a mostani rendszerrel, alig lehet használni valamire"


Mindenre lehet használni a Bitcoint csak le vagy maradva 5 évvel a technológia követésével, olvass utána.


Már többmillió tranzakciót tud másodpercenként gyakorlatilag ingyenes feevel csak hogy egyet említsek.

2018. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem, tettél bele
2021. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!