Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az alábbi...

Mit lehet tenni az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Előfizettünk egy telefonra az én nevemre, de ismerősöm használta. Tudtom nélkül hatalmas összeget eltelefonált, és most, hogy kiderült (megkaptam a csekket) nem akarja kifizetni nekem.


Mit tehetek?


2010. jún. 8. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem akar fizetni, és te önszántadból adtad neki oda, akkor csak annyit, hogy tanulsz belőle.
2010. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel a te neved van azért nem sokat.

Max gyorsan letiltatod, hogy több tartozást ne csináljon. Mivel gondolom nem írtál vele semmiféle szerződést ezért anyagi felelősséggel te tartozol érte. Mennyi?

2010. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
100k fölött
2010. jún. 8. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:

pfffff.....ez szívás, jó kis tanulópénz.//

Hát nem tudok mást javasolni. Esetleg bérelsz 50.000ért verőembereket és akkor csak 50.000 buksz. Legálisan semmmi.//

2010. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami hasonlón gondolkodom, de sztem én leszek a verőember.
2010. jún. 8. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
és mégis mi vitt rá, hogy ekkora marhaságot csinálj ? :-o
2010. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A "Pénzt, asszonyt kölcsön ne adj!" közmondás tiltólistája eléggé kibővült! Rajta van a kocsi, telefon, lakás stb!

Ez elég drága tandíj!

2010. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!