Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ballagási pénzem 100E. Szerint...

Ballagási pénzem 100E. Szerintetek mi lenne érdemes megoldás? [költés, félrerakás, stb. ]

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 09:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha kell a tanulásra, akkor tedd el. Ha tudják aszüleid fedezni a költségeidet, akkor vegyél valami szépet, amiről emlékezni fogsz, hoyg ballagásra kaptad! Menj el Párizsba, vagy vegyél egy szép biciklit, de nagyon vigyázz rá, mert a barátunk pont 100-ért vett a ballagásiból pont biciklit, 8e ft-os lakattal, és elvitték a belváros közepéből a kamera elől 30 perc alatt:ráfújnak fagyasztósprayvel, s eltörik a szuperlakat is.Vagy motort pl.


Vagy egy szép aranyláncot vesztek, mondjuk 30 e. és az örök emlék, és az érték is megmarad, a többit meg beteszed a bankba.

Ha elnyaralod, az is jó, csak emlékezetes legyen. Apránként ne költsd el, csak ha a tanulásra költöd, és szükség van rá.

Ha megteheted, valami szép és feledhetetlenre költsad, egyben! Vag yeg yrégi álmodat vedd meg!

2010. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Én nekem is 100 ezer jött össze.

Én motort vettem belőle :D

2010. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én amit ballagásra kaptam egy részét lekötöttem
2010. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Pénzügyi tanácsadóként dolgozva azt ajánlom, hogy bankszámlára tedd a pénzed.

100ezer forinttal egy jó befektetést el lehetne indítani de utána ahhoz rendszeresen pakolni kell pénzt. És ez hosszú távon lenne kifizetődő számodra 5-8év.


Ha fiatal vagy akkor számodra az AXA bank számláját ajánlom, még akkor is ha van már számlád máshol. És miért AXA? 100% ingyenes, nincs havi díj, nincs számlavezetésdíj stb.

Viszont a legjobb kamatot adja méghozzá latrászóló kamatot! Tehát lekötés nélkül tudod ott tartani a pénzt. Az AXA lekötés nélkül több kamatot fizet mint más banknál lekötve adnak és azt is minimum 1évre!

Nem mindegy, hogy bármikor hozzáférsz a pénzedhez vagy csak 1/2-3/4év múlva mert különben elveszik a kamat.

2010. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ki mit mond, én azon a véleményen vagyok, hogy költsd el. Elvégre egyszer ballag az ember, és hát tudom h az milyen érzés. Ezt az örömet nem kell magunktól megtagadni, úgyhogy én a helyedben 90%-át elkölteném, (buli,pia, meg ami kell), a többit meg félretenném, ha valamikor szorulna a hurok! Ez csak rajtad áll. XD
2010. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!