Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki dolgozott már külföldön...

Aki dolgozott már külföldön az tényleg nem akar visszamenni? (Olyan válaszoljon aki dolgozott már kint! )

Figyelt kérdés

A cikk szerint (legalul) csak a nép 8% menne ki újra külföldre.


Én ezt nem értem. Nem akarom elhinni.

Itthon jó ha az ember 150 ezret keres. Ott meg 350 a minimum!


Akkor miért ne akarna valami kimenni.


Oké, hogy akinek családja van az nem akar kimenni, de a fiataloknak, hogy lesz itthon nayagilag megelátkozott jövője?


2018. máj. 1. 02:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És itt, hogy jöttök ki 150 ezerből ha 120 csak az albérlet?
2018. máj. 1. 11:55
 12/22 anonim ***** válasza:

Leírtam, fél milliót keresünk ketten, és saját házunk van..

Szóval a kérdést nem tudom értelmezni.


De amúgy meg ugyanúgy ,ahogy a kinti mondjuk 400 ezres fizetésből a 350 ezres albérletben. Nem? :)

Pl többen összeköltöznek, egy pár, barátok stb, szobát kell csak bérelni, otthon maradni szülőkkel és gyűjteni, olyan munkát keresni, ami szállást ad stb.

Ez az egész világon így van, csak jelzem ;)


Ja de bocs, a magyaroknál igény az, hogy 20 évesen saját lakás legyen vagy egy egész lakás kibérelve.


Londonban vagy New Yorkban megfelel fiataloknak 8-an együtt lakni egy lyukban.. De neem, a magyaroknak flancolni kell meg követelőzni :)


Ugyanezt csinálják a magyarok kint is külföldön is..

2018. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
miért itthon mindenki 150-et keres? hát nem... De kérdező, akkor irány külföld és csináld meg, sok sikert!
2018. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Amugy meg ez a másik, ezt akartam írni.

Nem vagyunk egy elit család, de mindenki főiskolát végzett, 250 ezer alatt senkit nem ismerek, aki keresne.

De még csak fősuli se muszáj, a szomszédunk sofőr, belföldezik, és közel annyit keres, mint a mérnök férjem. (350+)Igaz, többet van távol.


Aki itt proli, az a világ minden táján az lesz!!!

Aki meg normalis, értelmes az itt is és külföldön is megállja a helyét.

2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De épp erről beszélek. Hogy te itt egyetemmel keresel 250 ezret, a gyépés segghülye osztálytársam meg 450 ezret keres kint. Úgy, hogy takarít egy konyhán!
2018. máj. 1. 14:41
 16/22 anonim ***** válasza:
rendben van, de az a 450 ott nem ér annyit mint itt érne, itt rontod el, de mindegy , dolgozz kinn azt majd meglátod
2018. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Már, hogy ne érne annyit. Kb. 50-60 ezer + megy el ott a szállásra.

Ismerem a srácot. Itthon jó esetben keresett 120-130 ezret, mert annyira hülye volt.

Most van egy 6 milliós kocsija!

Nekem meg egy 400 ezres roncsautóm van. Pedig most már 220 ezret keresek.

2018. máj. 1. 15:34
 18/22 anonim ***** válasza:

Kár a szóért, az ilyen elmeroggyantak azt hiszik, hogy az a 450 ugyanannyit ér ott mint itt. Hát nagyon nem, sőt....

Az ottani 450 az itteni 150-el egyenlő.

De csak troll lehet, mert fáj belegondolni, hogy ilyen bolondok esetleg tényleg élnek itt :(

Menj külföldre, jó utat! :)

2018. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De akkor minek vagy még itt??
2018. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy 6 milliós autó most mi, komolyan? Semmi nem egy nagy anyagi eredmény... Én itthon keresek mindennel wgyutt, 380-420 között, hónap függően, tudom ez se trallala de én jól érzem magam vele, 29 vagyok van saját lakásom 1 év és lejár a hutel, nah most ilyenem ha "nemetbe" keresnek akkor 600-at sem lenne..

Ne 50-60 át vonja le... Keres albit, meglepődsz majd...

2018. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!