Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lehet...

Szerintetek érdemes lehet mostanában bitcoinba fektetni?

Figyelt kérdés

Ugye most a 2017-es év végén kipukkadt a lufi, de a statisztikák alapján 2013 végén is volt hasonló kiugrás, ami után pár évig nagyjából stagnált az árfolyama, majd nemrég most megint volt ez a 2017 végi kiugrás.

Szerintetek várható, hogy most megint pár évig nagyjából vegetál az árfolyam, aztán majd megint megugrik nagyot?



2018. máj. 9. 20:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy újságírói trükk. Ferdítés a neve. egy másik hozzászólásra írtam, hogy ő jóslásról beszél, te pedig kiragadsz ebből az írásomból egy olyan részletet amit önmagában úgy állíthatsz be ahogy az neked tetszik.
2018. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vissza csak a néhány utolsót.

A tőzsdézés akkor is jóslás és reménykedés amikor minden kiszámíthatónak tűnik. Szoftveres elemzéssel foglalkoztam egy ideig és ezt tapasztaltam. A technikai elemzés végén tegyük fel hogy kijön a megerősítés hogy jön a bika piac. Aztán lehet hogy mégsem és akkor lejtő. Az elemzők erre mit mondanak? Azt hogy ez van és egy ellenállási szint elbukott és berazolják arrébb az új ellenállási szintet. Lehet hírekre és pl egy vállalat nagy jövőjére vagy jó hírére építve befektetni. Minden szépen halad de jöhet egy baleset vagy váratlan rossz hír és akkor baj van. Na ezeket nem lehet előre megjósolni. Oda lyukadunk ki hogy szerencsejáték.

A nagyok ezért veszik a kezükbe a dolgokat és elterjesztett hírekkel és más módokon ők maguk manpulálják a tőzsdét mert megvan rá a lehetőségük és hatalmuk. Egy átlag tőzsdéző kisember nyugodtan feldobhat egy pénzérmét és dönthet fej vagy írás szerint mert maximum ennyit tehet.

2018. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyet megtehet a kisember is, beszakadás esetén nem adja el vesztességgel hanem ráül. Lehet nem megy fel egyhamar, talán soha, de ha eladja akkor biztos bukik.
2018. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen, erdemes befektetni, nem nem fog vegetalni az arfolyam. Az hogy par evig vegetal az arfolyam nem hiszem hogy ele fog fordulni. 1993 ban az internetet kb az emberiseg 0,3%-a hasznalta, most ez van a bitcoinnal. 2000 ben volt a dotcom lufi kb 15% os hasznalatnal. Hogy felfele vagy lefele fog menni az arfolyam azt senki se tudja ( de azert a 2020 as felezes eleg nagy bizalommal tolt el a felfele menessel kapcsolatosan) nem is szamit hogy most 1-2 honapos scale-en merre megy. En mult ev augusztusba all ineltem btcbe, persze decemberbe nem szalltam ki ( nagy hiba ) december elejen felvettem hitelt es azt is beletoltam. Jelenleg a hitelem fele annyit eri mint amikor felvettem. Folyamatosan DCA-val vasarolok minden honapban Januar ota. Szerintem a crypto nagyon hypolva van, lesz meg olyan emelkedes mint tavaj decemberben.
2018. jún. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindent beletettél és hitelt is vettél fel?! Ha igaz akkor az kemény helyzet lehet most. Esetleg menekülőút lehet néhány kisebb feltörekvő ígéretes coin. Amik ha meglódulnak akkor ki tudsz velük szállni.
2018. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
79%

Kivenni is kockázatos ilyenkor feleannyiért, mert akkor meg kimarad az ember a növekedésből és a vesztességet realizálja.

Ezt az idő válaszolja meg. Ha beteljesül a jóslat s 4 év múlva 250 000 dollár lesz akkor jó ötlet volt karácsonykor is beszállni.

2018. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ha beteljesül a jóslat"

Perszeeeee.... Csak ahhoz még a Nyugati Pályaudvart is el kell adnia, és az árát betolnia...

2018. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mennyi lesz az árfolyam, nem rajta múlik. A Nyugati pályaudvar áránál lényegesen nagyobb pénzek mozognak itt, dollármilliárdok
2018. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
26%

Miért nem mentek inkább kaszinóba?

Ott legalább azonnal tudod, hogy nyertél-e.

2018. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%

"Mivel naponta 1800 új Bitcoint bányásznak ki az oldalazás, "vegetálás" azt jelenti, hogy a napi 16-17 millió dollárnyi Bitcoint felvásárolja a kereslet."


Aki az új Bitcoin bányászásból és az oldalazásból azt a következtetést vonja le, hogy a kibányászott Bitcoinokat el is adták, az még a vasérc-bányászatnál van letapadva, és nagyon NEM ajánlom neki a tőzsdézést. Vagy gyengébbek kedvéért - ilyen fals következtetések után nem ajánlom, hogy Bitcoinba fektessen.

2018. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!