Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért agyalok és szorongok ezen?

Miért agyalok és szorongok ezen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok de már szorongok és félek,hogy mi lesz ha csöves leszek meg utcára kerülök(?) ne agyaljak előre ilyesmiken és éljem az életem? Nem akarok sem szegény sem gazdag lenni én csak arra vágyom jól nézzek ki,legyen ruhám amit szeretek és járjak el terembe sportolni meg bulizni,ismerkedni.. de mindennap ezen kattog az agyam mi lesz “ha”..

2018. máj. 14. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Jön a nyár és már most unod magad mi?

Tanulj egy élhető szakmát, dolgozz keményen és kész.

2018. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A feladatod nagyon egyszerű: fogod magad és keresel nyári munkát, eljársz edzeni, ruhákra költöd a pénzed egy részét, a többit félreteszed. Iskolaidőben pedig tanulsz lelkiismeretesen. Ha marad energiád, hétvégenként simán diák-melózhatsz és nem lesz időd ilyeneken agyalni. Te alapozod meg a jövőd. Munka közben lehet ismerkedni és ha okosan osztod be az időd még bulizni is el tudsz menni.
2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aza baj nem vagyok jó tanuló rossz sem de nem vagyok jó, és fodrászat az érdekelne engem gondolkoztam egy olyan tanfolyamon vagy esetleg személyi edzőnek, de még én sem tudom mi akarok lenni
2018. máj. 14. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

"de még én sem tudom mi akarok lenni"


Na látod, ez a legnagyobb baj.

A fodrász szakmához: így kívülállóként lehet, hogy tetszik, de amikor 8 órát kell állnod és a karodat emelgetni 8 órán keresztül, valamint mindenkinek minden "hülyeségét" elviselni, akkor már nem biztos, hogy annyira jó lesz.

Konkrétan a saját fodrászomon látom, hogy az elmúlt évek alatt hogy megváltozott (fiú). Eleinte kedves volt, jókat beszélgettünk, később már nem igazán foglalkozott vele, hogy szétégeti a fejbőrömet (szóltam, ugyan kicsit állított rajta), tépte, cibálta a hajamat, látszott rajta, hogy unja, utálja az egészet, csak valamiből élni kell: eskü, nem vagyok kényes, de egy idő után beleuntam, otthagytam.


A másik: a fodrászok általában már nem alkalmazottként dolgoznak,hanem vállalkozóként, nem kevés adózással, helyiség bérleti díja, rezsi, fodrászkellékek - ez mind pénz, amit elő kell tudnia állítani.

Nem akarom elvenni a kedvedet a szakmától, csak rávilágítottam néhány dologra :-)

2018. máj. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi leszek..én csak gondolkodtam ezeken
2018. máj. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!