Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha folyton...

Segitsunkegymasnak kérdése:

Mit csináljak, ha folyton szorongok, és pánikrohamaim is vannak?

Figyelt kérdés

Már megelégeltem ezt az életet.Mindentől félek és mindentől félek,mindenen izgulok és nem egészséges keretek között.Nem tudom mihez kezdjek,ezt lehet kontrollálni?

Légyszi aki tud segitsen! vagy tapasztalatok??



2018. ápr. 14. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csak bemesélem magamnak.Már nagyon rosszul kezelem az egészet,a memóriám borzalmas,de tényleg értékelhetetlen,a kedvem soha nem jó,nem tudok sosem koncentrálni,a légzéssel is bajban vagyok ha stresszhelyzetben vagyok,az ájulás kerülget nagyon sokszor...stb
2018. ápr. 14. 21:14
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom mit vársz, hogy milyen segítséget fog nyújtani neked a gyakorikérdések szakavatott gárdája? A pánikbetegség komoly dolog, szakorvoshoz kell fordulj vele.
2018. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem tudsz magadról egy jó szót sem mondani? Legalább próbáld már meg valamiben meglátni a jót ne siránkozz.
2018. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakember. Nekem is volt ilyen problémám és egyedül nagyon nehéz kijönni belöle.
2018. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus kellene, ez magatol nem hiszem, hogy spontan javulni fog. Pszichiaterhez is mehetsz, de az gyogyszerezni fog. Kerj segitseget, tb alapon is van pl pszichologus. Kitartas!
2018. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Magne b6!!! Sokat segít:) 2-3dobozal már jobb.

Jobbulást ❤️

2018. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magneb6 csak a pisit szinezi, az oxid nagyon rosszul szívódik fel. Placebónak elmegy.
2018. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!