Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18 év alatti személy szerepelh...

18 év alatti személy szerepelhet adás-vételin?

Figyelt kérdés
16 vagyok és vettem egy telefont. Az adásvételin az én adataim vannak rajta mint vevő és a számlát be kell mutassam hogy visszavihessem garanciáztatni. Az adás-vételit így elfogadják?

2018. máj. 23. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
tőlem még soha nem kértek semmit, amikor garis szervízbe vittem egy telefont...
2018. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig az istyle-os mondta hogy vigyem magammal.
2018. máj. 23. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is iPhone-om van, soha nem kellett még papírt vinnem. Online megnézi, hogy él-e rá a garancia és kész.


de egyébként ha ettől megnyugszol, akkor semmi gond nincs az adás-vételivel, bár őszintén szólva mennyiből tarthat egy sablon szöveget leírni hogy te megvetted xy-tól(iStyle-ban nyilván nem fogja tudni leellenőrizni, hogy akitől vetted, annak valósak-e az adatai, személyi ig. száma...), meg 2 db tanú aláírása, adatai.

2018. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

3-as, az a helyzet, hogy elvileg fiatalkorú, azaz 18 év alatti, nem is köthet semmilyen szerződést, mert Ő jogilag még korlátozottan cselekvőképesnek számít.

Nem véletlen, hogy bankszámlát sem lehet egyedül nyitni 18 év alatt.


Kérdezőnek:

"Az adás-vételit így elfogadják?" Egyszerű: Hívd fel holnap a szervizt és kérdezd meg - hogy ne menj feleslegesen

2018. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!