Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora éves bevétellel kell...

Mekkora éves bevétellel kell rendelkezni, hogy valaki középszerű életvitellel körbeutazhassa a világot?

Figyelt kérdés

Havi, vagy éves bevétel.


Biztonságos országok, nyugat EU, később tengerentúl és ázsia.



2018. júl. 16. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem éves 20-25 millióból már középszinten ki lehet hozni.
2018. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy lakóautót és körbeutazod az EU-t.
2018. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon drága, meg nincs egyszerre egy lakóautónyi pénz. Nem is szeretnék vezetéssel fáradni, mert akkor mindig plusz egy napok elmennének a vezetés kipihenésére, de valóban jó lenne egy lakóautó, mert amit szállásra el kellene költeni, azt lehetne a lakóautóra is, ami valamennyire tartaná az árát, de hát egyben kellene az a horror összeg.
2018. júl. 16. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ez hogyan akarod kivitelezni. Ha munka mellett, évi 30-50 nap utazással, akkor évi 4-5 millió már simán elég, ha nem menőzöl a szállásokkal, meg oda utazol, ahova épp olcsó a jegy. Én pl ezt csinálom és rengeteg helyre el tudtam már jutni. Ha egész évben úton akarsz lenni, ahhoz rengeteg pénz kell vagy sok kompromisszum. Dolgozni kell néha helyben, leragadni itt-ott.


Amúgy először érdemes kipróbálni, hogy mennyire fekszik ez az életmód és elmenni mondjuk DK-Ázsiába 1 hónapra. Sokan ott jönnek rá, hogy azért nem olyan a világ, mint amilyennek képzelték.

2018. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!