Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterafutár rendeléssel ez...

Vaterafutár rendeléssel ez hogyan történhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval rendeltem egy jó nagy csomagot. Túl méretes volt, legalább 50 cm a legkisebb oldala.

Előreutalással 3200 forint lett volna a postadíj, én meg elküldtem neki, hogy vaterafutárral mennyivel olcsóbb.

4700 grammos csomag, feladta 1530 forintért, és nagy meglepetésemre a postás hozta ki a csomagot személyesen!

Ilyen hogy lehetséges? Feleannyiba került, mint a szokásos postai díjszabás, és mégis ugyanúgy a posta hozta ki!


2018. júl. 20. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Vaterafutár= MPL postacsomag= postás

Megmagyarázva: a vaterafutáros MPL csomag az postai kézbesítés - nem külön a Vaterának van futár szolgálata - ha erre vonatkozott a kérdésed. A Vatera leszerződött a Postával, így a Vaterafutáros csomagok olcsóbbak, mint a normál.

2018. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagy tétel - dömping ár.

Ha a Coca Cola Magyarországtól veszel 1 db 0,33 as Coca Colát 250 Ft. A Tescoban meg 120. Mert a Tesco 2 kamionnal vesz, és nem 250-ért kapja, hanem 60-ért és megéri neki 120-ért árulni. Neked meg 120-ért megvenni...

Na ugyanígy van a Posta is a Vatera futár szolgáltatással...

2018. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!