Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ellopták a pénzem, a családom...

Ellopták a pénzem, a családom pedig a barátom gyanúsítja, akivel több mint 6 éve vagyok együtt! Mit tegyek? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok! Nagyon kellemetlen ez az egész. Nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

A barátom sose volt szimpatikus a családomnak, mivel tetoválásai vannak! Már az elején elítélték külső alapján, pedig rendkívül jó lelkű fiú! Nemrég eltűnt a félretett pénzem, és egyből mindenki Rá gondolt, úgy, hogy több mint 6 éve vagyunk együtt, és soha semmim nem tűnt el, valamint mindig jól bánik velem! Teljesen nonszensz az egész! Előtte járt hozzánk, itt aludt! Azóta viszont már nem jön, mivel ez nagyon sértő rágalmazás Neki! Anyukám ki is jelentette: ide ne merje tenni a lábát, meg ne lássa! Apa is ellenséges, bár mindig voltak durva sértései, pl: mikor csikizett a barátom, és nagyon nevettem, akkor bedübörgött a szobába, mire kimentem, és azt mondta azt hitte, hogy meg akar ölni a barátom!!! Szerintetek ez normális?? Miért akarna megölni? mert tetoválásai vannak?

Anyukám pedig szép fiút képzel mellém, neki azért sem szimpatikus! De mióta eltűnt a pénzem, teljesen tanácstalan vagyok! Ez az én veszteségem, de hogy merik feltételezni, hogy a saját barátom ennyi év után meglop??

Anyukám nagyon naív, szinte minden jött-ment ember beenged a házba, van aki itt is aludt! De elvileg senki nem járt a szobámban, csak a barátom!

Nagyon szeretném, ha a sors minket igazolna! Tudom, hogy a barátomnak nincs hozzá köze!

Voltam jósnál is, a kártya megerősített ebben is (tudom sokan nem hisznek benne, de nagyon szomorú vagyok)

Ti mit tennétek?

Nem a semmiért vagyok valakivel több mint 6 éve... ennyi idő alatt nem ártott nekem, csak a javamat nézi!

A rendőrség nem segít, mert nem betörés történt, így oldjuk meg családon belül!

Hogy lehet a továbbiakban úgy élni, hogy senki nem találkozik a másikkal, mert utálják egymást??

Én pedig pont a kettő között vagyok!!!! :((



2018. júl. 21. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok a cókmókotokat, és össze költöztök külön a barátoddal.
2018. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne tarts otthon kp-t. Ennyi.
2018. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi pénzről van szó?
2018. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha csak a javadat nézi ne csodálkozz ha eltűnik a pénzed... :)
2018. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo! Ertem a poent, de en mas ertelemben gondoltam. Bar szerintem Te is tudod, csak kicsit humorosabbra vetted :-)
2018. júl. 22. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, én is voltam fekete bárány. Gyanusítottak autólopással, aranylopással, hogy házibulit tartottam a lakásukban (szerencsére épp egy nav ellenőrzés a balatonon biztosított alibit). A lány velem maradt. Aztán meg akartak mérgezni, de az se jött be nekik, csak szarul voltam pár napig. Végül elhoztam a lányt, összeköltöztünk. Ez volt 14 éve, azóta is együtt vagyunk.
2018. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!