Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten milyen hétvégi...

Budapesten milyen hétvégi munkát lenne érdemes végezni amiből meg tudnék egyetem mellett élni?

Figyelt kérdés

hétköznap esélytelen dolgozni, mivel mérnökire fogok járni, csak a tanulás rovására menne a dolog.

P-V tudnék dolgozni.

Na de olyan munka kellene amiből meg is lehet élni, szobát fogok bérelni, 40 kilóba fog kerülni havonta.

Tehát a szobabérlés meg megélhetés kijöjjön belőle, ennyi a lényeg. Olyan nettó 100k kellene minimum.

1 évben szakmában még biztos nem fogok tudni dolgozni valószínűleg.


Olyan nettó 1500 forintos órabér kellene reálisan hozzá ahogy számolgattam, a tróger melók viszont nem fizetnek így.


2018. júl. 29. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
álomvilág. :D
2018. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó vicc volt. Nettó 1500-at még junior szintű diáknak sem adnak programozásért.

Nem mellesleg ha 3 napot dolgozol és 4-et sulizol, mikor tervezel pihenni meg így ámblokk tanulni? Főleg mérnökin. többet érnél egy diákhotellel és valami alkalmi diákmunkával, ami kevesebbet fizet nyilván, de lenne extra bevételed.

2018. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ausztriában ösztöndíjból is megélnek az egyetemisták, munka nélkül, hasonlóan élve, szobát bérelve.


TEhát akkor miért olyan elszállt dolog az hogy én hétvégi munkából akarok megélni egyetem mellett?


Nyilván ha tele lennék pénzzel vagy mamika tömne akkor dolgozni se kellene.


Viszont 800 forintos órabérből nem fogok tudni megélni, az biztos.


TEhát?

2018. júl. 29. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Tehát mi? Ezért hozták létre a diákhitelt.


Az, hogy Ausztriába vagy a Bahamákon mi a helyzet teljesen irreleváns.


Amúgy viccet félretéve nem lehetetlen 1500 ft-os órabéres munkát találni - csak nagyon nehéz. Főleg, ha nem egy csinos lány vagy (és itt nem a prostitúcióra hanem hostesskedésre gondolok). Pár szakmai diákmunka fizet ennyit, de az jellemzően nem hétvégén van és nem 0. éves egyetemistáknak.


/On

Amúgy nice try volt a trollkodásra bazsi. De te akkor leszel egyetemista mikor én rúdtáncos.

2018. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor menj egyetemre Ausztriába. Ott úgy is van már gyorséttermi munkatapasztalatod nem Balázs? :D
2018. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát pedig egyetemista leszek, bme-vik. Valamennyi félretett pénzem van, de ahhoz kevés hogy csak tanulhassak munka nélkül.

Miért olyan elszállt elképzelés az hogy hétvégi munkából akarok megélni szerényen egyetemistaként?


8nmes szobában fogok lakni, havernál...


Ausztriában meg nem járok egyetemre, mivel hazaköltözöm. De tény hogy össze sem lehet hasonlítani az itteni meg otthoni egyetemisták életszínvonalát.


Otthon kb hülyének néznek ha te diákmunkából meg akarsz élni és elkezdik fújni hogy lakj anyukáddal, vagy mit tudom én.


Csak hát nem mindenkinek lakik Bpn az anyukája. Meg nem mindenki örökölt lakást Budapesten.

2018. júl. 29. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper. akkor kihisztizted magad a mai napra?
2018. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még biztos nem szállt ki belőle a kannásbor, majd holnapra elfelejti az egészet.
2018. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Auchan, lidl, aldi. Ezeken a helyeken van hétvégi, 20 órás munkalehetőség.
2018. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!