Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Már megvan az augusztusi...

Már megvan az augusztusi beosztás, de az egyik nap nekem nem jó és a főnök nem enged el. Diákmunka?

Figyelt kérdés

Nyárra vállaltam diákmelót és már egy hete jeleztem, hogy az egyik nap nem jó nekem. Igaz, hogy még a beosztás elkészülte előtt lehetett jelezni, de akkor én meg nem tudtam, hogy aznap nagyon fontos dolgom van, de azt rebesgették, hogy az után majd meg lehet szervezkedni. Én ezt az egyetlen napot kértem, míg mások heteket vettek ki. A főnök (aki szintén diák) azt mondta, hogy majd próbál mást keresni, de nem talált és be kell mennem aznap. Szerintem ez nem fair, hogy még az előző hónapban jeleztem. Mondanom sem kell, hogy az egyetemi beiratkozás elsőbbséget élvez... A felsőbb főnökdég nem foglalkozik ezekkel.


Mit tegyek?


2018. júl. 31. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Oda írd meg, amelyik cég a diákmunkával alkalmaz. Tehát ne a szintén diák kis főnöknek, hanem magának a cégnek, hogy neked ilyen problémád van, oda kell menned és kéred, hogy aznap ne kelljen dolgoznod menni.

Nyilván elsőbbséget élvez az egyetemi beiratkozás.

Vagy esetleg nincs másik nap, amikor a beiratkozást el tudod intézni?

2018. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol lesz augban a beiratkozás?
2018. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, ne a diák kisfőnöknek szólj, hanem az iskolaszövetkezetnek, ők a munkáltatód.
2018. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkaidőt nem az iskolaszövetkezet osztja be!
2018. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!