Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális ez az új munkahelyemen?

Normális ez az új munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett programozóként kezdtem el dolgozni 1 hónapja, és eddig semmi konkrét munkát nem kaptam. Egyszer-kétszer erőltettem, hogy ezt meg azt én majd megcsinálom, de ezek nem voltak nagy dolgok, inkább pár órás kódolások. Nem akarom, hogy azt lássák, hogy semmi hasznom és emiatt küldjenek el. Nekem kéne jobban nyomulni? Kicsit olyan, mintha azt várnák el, hogy a munkaidőm teljes időtartama alatt szokjak bele az egészbe, ismerjem ki magam az új rendszerben, és más dolgom nincs. Az kizárt, hogy most éppen nincs elég munka.. Veletek volt már hasonló? Mitévő legyek?

2018. aug. 12. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, egyszeruen nincs kapacitasuk melledrakni egy embert, hogy mentoraljon, meg atnezze a komolyabb feladataidat. Amikor engem felvettek az elso munkahelyemre egy nagy multihoz, egy egesz honapon at csak logattam a labaimat.
2018. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes más munkakörben is.


Volt olyan munkahelyem, ahol felvettek, majd közölték, hogy 2 hétig nem kell jönnöm, fizetik, mintha ott lettem volna, tehát nem szabadságból ment. Ugyanis nem volt ember, aki "betanított" volna, feleslegesnek érezték, hogy láblógatás miatt bejárjak, amíg az embert nem tudták biztosítani.


Következő helyemen majd 1 hónapig csak ABC-be kellett raknom iratokat úgy, hogy hr-es vagyok. Ott sem volt lehetőség arra, hogy az ottani rendszert valaki megismertesse.


Hát ez van... :)

2018. aug. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!