Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en miért nem enged...

Ebay-en miért nem enged vásárolni?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik hogy elmaradott számláim, vagy mik vannak pontosan.

Legelőször licitálni nem engedett, mert egyetlen 0,80 dolláros gyűrűt nem fizettem ki. De ezt az eladóval le is beszéltem hogy mégsem kell.

Most már fix áras terméket sem enged venni. Hiába van eddig 20-30 + sikeres vételem és mind pozitívan.


Talán azért mert a paypal-on, 3-4 olyan tranzakció történt ahol visszakértem a vételárat? (nem ebay-es vásárlásnál)


Ezt írja az Ebay- miután rányomok a vásárlásra.


Attention Buyer

You've reached a temporary buying limit.


• To make sure buyers don't bid on or buy more than they're comfortable with, we occasionally place limits on buying activity.

• In some cases, limits are placed because there are too many unpaid items or cancellation requests on a buyer’s account.


Here are some ways to raise your limits:


• Increase your number of successful transactions by purchasing any Buy It Now item using PayPal.

• Pay for any items in your shopping cart.  

• Go to My eBay > Account > PayPal Account, and then select Link my PayPal account. It may take 24 hours for your PayPal account to be linked.



2018. aug. 16. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Most nézem van egy termék a kosaramban, de ezt én vissza vontam az utalást, mert az eladó nem fogadta el a tranzakciót soha, így gondolom kamu volt.

De nem engedi törölni onnan.

2018. aug. 16. 16:06
 2/6 anonim válasza:

Van jó néhány ebayes vásárlás mögöttem is,de ilyet még nem tapasztaltam. Viszont az lehet a gond amit már Te is említettél.


Az egyik mondat kb így hangzik : " Egyes esetekben a limitek azért kerülnek be, mert túl sok be nem fizetett tétel vagy törlési kérelem van a vevő számláján."

2018. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké, értem.

Viszont amit imént írtam, hogy a kosaramban van egy olyan tétel aminek az eladója, teljesen passzív.

Ugyebár nem válaszolt levélre, majd mivel nem fogadta el a tranzakciót, ezért visszavontam.


De nem lehet törölni, onnan.

És ezt írja az ebay az infón. "Ha azt szeretné törölni, keresse fel az Ügyfélszolgálatot."


Pontosan hogyan tudom elérni az Ügyfélszolgálatot?

2018. aug. 16. 17:27
 4/6 A kérdező kommentje:
talán így helyesebb. If you want to cancel this, visit Customer Service.
2018. aug. 16. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A Help & Contact menü alatt ki tudod választani, milyen témában keresed őket és utána enged e-mailt írni az ügyfeleseknek. Nekik elmagyarázod, hogy mi a gond és megkérded, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Majd ők megírják.
2018. aug. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2018. aug. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!