Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor a teendő? Mennyi idő?

Mi ilyenkor a teendő? Mennyi idő?

Figyelt kérdés
07.19-én adtak fel nekem egy terméket usából ez 5 nap alatt itt volt magyarországon. Az UPS-en keresztül. Először hívtuk a Magyar postát ők azt mondták a csomag nem náluk van. Utána hívtuk az UPS-t ők azt mondták hogy a magyar postánál van. Végül kiderült hogy ott van csak még feldolgozás alatt. majd 3 hete jött egy SMS hogy vámolják,ezért küldjem be a dokumentumokat.Feldolgozzák. ez az nap megtörtént.Voltam pár nap múlva postán,írtam is nekik hogy hol a küldeményem,de ezt mondták 7 munka nap az ügyintézési határidő. A nyomkövető meg se mozdul. Ez eltelt. Írtam ismét egy levelet,megint egy sablon szöveg jött 7-8 munka nap mire elbírálják. Már van egy hónpja hogy jön a csomagom. Mit tegyek?

2018. aug. 22. 13:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!