Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aprópénzt hol tudok díjmentesen beváltani bankjegyekre?

Úgy hallottam, hogy a postán levonnak valamennyi költséget.

Vagy ha mondjuk csekket fizetek be, akkor is levonnak valamennyit, vagy fel tudom használni az aprót, mivel befizetés? Vagy akkor is van valamekkora limit?

Illetve a Magyar Nemzeti Banknál be lehet váltani díjmentesen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: posta, Magyar Nemzeti Bank, pénz, bankjegy, rollni, befizetés, fizetés, csomag, forint

2018. aug. 28. 19:13  Privát üzenet  

A válasz
Majdnem bármelyik kisboltban örömmel beváltják neked, ingyen.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. aug. 28. 19:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 Ft-os érméket hol és hogyan lehet beváltani díjmentesen?
Hol tudom díjmentesen beváltani a perselyben összegyűlt sok sok apró pénzem?
A Vodafonenál vagyok és van egy előfizetésem amihez van 200MB mobilinternet. Azt teljesen díjmentesen felhasználhatom vagy kell érte fizetni?
Hol lehet díjmentesen pénzt felváltani?
Valahol elérhető az interneten azoknak a postáknak a listája, ahol sárga csekket bankkártyával lehet fizetni díjmentesen? Vagy már mindenhol elérhető ez a szolgáltatás?
Postán készpénz címletváltás díjmentesen?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!