Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy csomagot...

Mi történik, ha egy csomagot (külföldrôl) valaki nem vesz át, és nincs rajta visszaküldési cím? (Return adress, nem tudtam jobban lefordítani. )

Figyelt kérdés
Elégetik, vagy megsemmisítik/ kinyitják?

2018. okt. 7. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még akkor is ha lepontozod!!
2018. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De miért adnál fel úgy csomagot, hogy hamis címet adsz meg? Magadat is megszívatod vele, a futárcéget is megszívatod vele; a futárt meg az szívatja meg, aki nem veszi át tőle (sok helyen átadott csomag után kap fizetést a futár). Azért szerintem maradjunk a realitás talaján...
2018. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%

Kérdezd azt, akivel előfordul. Ha nem is hamis de rossz címzés előfordul. Kézbesítő vagyok, a múlt héten küldtem az OLK-ba ilyen feladó nélküli kis csomagot, ami egyébként levél. Küldtem már megőrzésre olyant is, amin volt feladó de senki nem ismerte az egész utcában sem abban a házban amit megadtak.

Tehát maradtunk a realítások talaján :)

2018. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!