Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erasmus +Önkéntesség Felnőttek...

Tomszi 21 kérdése:

Erasmus +Önkéntesség Felnőttek számára Külföldön, hogy működik?

Figyelt kérdés
Szociális területen szeretnék kimenni valamelyik külföldi országba önkéntesnek, szakmai tapasztalat gyüjtése és angol nyelv tanúlás céljából. Most végeztem el egy ilyen jellegű iskolát. Milyen hivatalos szervnél lehet érdeklődni ez ügyben?
2018. okt. 23. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak különböző civil szervezetek, akik foglalkoznak ilyesmivel. Nekem személyes tapasztalatom csak a SCI-jal van, aminek a magyar szervezete az Útilapu.

Hosszú és rövidtávra is van lehetőség kiutazni és jó eséllyel még ki is választhatod, hogy hova szeretnél menni.

2018. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Google-ban találtam pár olyan oldalt akik írták, hogy foglalkoznak evvel, de nem tudom, hogy melyik a leg megbizhatób. A Youth Portálon meg minden tökéletesen fent van csak nem olyan jó az Angolom, hogy megértsem sajnos :( ezért is keresek egy megbízható magyar nyelvű tájékoztató jellegű oldalt.
2018. okt. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!