Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit lehet tenni? Átvertek!

Rendeltem ugy 2 hete 2 pulovert a capitalsander.com-rol 91 dollar ertekben,bankkartyaval. A csomag meg is jott de nem az volt benne hanem 2db kamu supreme polo.A csomagon nem is volt feltuntetve a weboldal neve es szamla se meg semmi paport nem adtak hozza. Es az EMS futarszolgalat houta magyarorszagra es en nem is szallitasicegtol hanem a postatol kaptam meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: átverés, weboldal, kamu

2018. okt. 25. 16:26  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsanat a helyesirasert csak nagyon ideges vagyok mivel nekem ez sok penz azert hogy csak ugy kidobjam az ablakon.

# 1/4Időpont 2018. okt. 25. 16:28 Privát üzenet
Először próbáld elérni az oldal ügyfélszolgálati címén, hogy adják vissza a pénzt, vagy küldjék el a rendelt árut, mert elcserélték. Ha nem sikerül, akkor a bankban jelentsd be, hogy nem teljesült tranzakció, és kérd az összeg visszaszerzését. Van erre formanyomtatványuk, a lényeg, hogy nem teljesült tranzakcióra hivatkozz.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. okt. 25. 16:50 Privát üzenet

az EMS az nem futárszolgálat...az EMS az magát a csomag fajtáját jelenti...mármint hogy nemzetközi gyorsposta szolgáltatást takarja...

amúgy igen, annyit tehetsz, hogy felveszed velük a kapcsolatot, hogy te nem pólót hanem pulóvert rendeltél...de nem lesz olcsó, mert gondolom a visszaküldés a te költséged lesz...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. okt. 25. 17:06 Privát üzenet

Hát ne haragudj meg kérdező de egy ilyen hurkalé féreg oldalnak még a kártyaadataidat is megadtad titkosítás nélkűl...

Ne is próbálj velük egyezkedni hanem ha van rá lehetőség követeljed vissza a pénzedet!

Én a helyedben kukáznám azonnal azt a kártyát még ha pénzbe is kerűl a bankodnál.. még mielőtt jobban megkopasztanak!

Máskor meg megbízható oldalról vásárolj mert ez egy fosvicchurkalé

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. okt. 26. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Átvertek cipővel mit lehet tenni?
Rendeltem webáruházból egy tabletet, átvertek. Mit lehet tenni?
Mit tudok tenni ez ügyben? Átvertek? Hova forduljak ezzel?
Mondhatni átvertek. Telefont vásároltam, és csőbe húztak. Mit tudnék tenni?
Átvertek a jófogáson. Mit tudok tenni? Részletek lemt.
Átvertek az Olx-en mit tudok tenni? Előre elutaltam a pénzt.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!