Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó módszer...

Szerintetek ez egy jó módszer a jelenlegi súlyom/alakom megtartásához?

Figyelt kérdés
171cm és 55kg vagyok, és ezt a súlyomat szeretném tartani, vagy esetleg 1-2kg-ot lefogyni, ami még kis fölösleg van rajtam. Nem szeretnék különösebb diétákba kezdeni, meg edzőterembe sincs időm járni, futni szívesen mennék, de sajnos az egyik térdem rossz, ezért ez számomra nem lehetséges, viszont itthon ilyen edzéseket csinálnék, pl egy óra Bíró Ica vagy hasonlók. Mellette pedig ennék minden kaját(kenyeret tésztát sütiket, édességet, bármit) csak mindenből kevesebbet mint eddig, tehát ha megettem egy nagy tányér tésztát akkor most ennek a felét enném meg. Szerintetek ez jó lehet arra hogy nagyjából tartsam a jelenlegi testsúlyomat és alakomat?
2014. márc. 29. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a minőségi kajákra kéne rámenni, bár az anyagi helyzetedet nem ismerem. Nem azt mondom, hogy lépj ki a péksüti-tészta-csoki szentháromságból végleg, de vannak ennél táplálóbb és szénhidrátszegényebb kaják is. mert hogy alapjábavéve a szénhidrát az, amitől az ember fia-lánya hízik. Szóval fehérje(főként ez legyen az alap) és zsír alapú táplálkozás, illetve a JÓ szénhidrát kéne. Mit értek jó szénhidrát alatt? Teljes kiőrlésű gabonából készült kenyér, zöldség-gyümölcs. Nasikat is tudsz "egészségesen" készíteni. Édesíteni inkább nyírfacukrot használj, mint simát.

Megkérdezhetem, hogy úgy alapból ennyi kiló voltál, vagy ez már egy elért súly, fogyás után?

Szerintem így oké lenne a súlytartás, a kalóriákat így tuti nem kéne számolnod!

Remélem segíthettem!

2014. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, eredetileg sem voltam elhízva, csak 59kg voltam ami valójában nem vészes egyáltalán, de a régi alakomhoz képest számomra borzasztó volt. 1 éve 53kg voltam, aztán lettem 59, és most jelenleg 55vagyok, de a kitűzött céljaim között van az 53kg:)
2014. márc. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!