Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a pontos megnevezése az...

Mi a pontos megnevezése az alábbiakban szereplő dokumentumnak, amit a központban kérnek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a helyi munkaügyi központban, és az egyik munkahelyemről hiányzik egy dokumentumom az álláskeresési járadék elbírálásához:


Hiányzó irat neve: Igazolólap az ÁJ és ÁS megállapításához


Ha felveszem a kapcsolatot a korábbi munkahelyemmel, ők ennyi alapján fogják tudni, hogy milyen dokumentum hiányzik? Ez a hivatalos megnevezése a dokumentumnak?


2018. nov. 15. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen fogják tudni, legalábbis kellene nekik.


Ha csak annyit mondasz, hogy álláskeresési járadékhoz kiadandó iratból kérsz hiteles másolatot, akkor is kéne egy "munkaügyesnek" tudnia, hogy miről beszélsz.

2018. nov. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként itt van minden róla, ami lényeges:


[link]

2018. nov. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudnák mi ez, kiadták volna, itt a gond. Tudni kellett volna nekik, hogy kötelező.
2018. nov. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. nov. 16. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdező konkrétan nem írta azt, hogy nem kapta meg. Azt írta "hiányzik". :)
2018. nov. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elég gondos vagyok, nem kaptam meg. A kilépésem után nem sokkal kirúgták az akkori irodavezetőt, mert megelégelték, hogy nem dolgozik.


Viszont új kérdést vagyok kénytelen feltenni e témában :(

2018. nov. 17. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem...


Jöhet a kérdés. :)

2018. nov. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2018. nov. 19. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!