Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez holnap megjön? És amúgy...

Ez holnap megjön? És amúgy postán maradóra kértem, mert azt hittem, hogy csak jövő héten jön meg, de holnap itthon leszek. Ha megmondom telefonba, hogy házhoz szállítja, akkor megteszi?

Figyelt kérdés

2018.11.23. 17:36Szegedi Logisztikai Üzem

FeldolgozásElőkészítés szállításhoz

2018.11.23. 19:53Szegedi Logisztikai Üzem

SzállításTovábbítás feldolgozásra/kézbesítő postára

2018.11.23. 20:10Szegedi Logisztikai Üzem

A küldemény továbbítás-, szállítás alatt

2018.11.23. 20:10Szegedi Logisztikai Üzem



2018. nov. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
szombaton nincs posta. se kiszallitas, se postan marado, ugyhogy hiaba telefonalsz, mert nincs aki felvegye.
2018. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha postán maradóra kérted, akkor nem fogják házhoz szállítani - már csak azért sem, mert az már egy drágább szolgáltatás, ami nem lett kifizetve - csak a postán maradó.

Pl postán maradó 930 ft, a házhoz szállítás meg 1.045 ft.

És nem, hiába mondod, hogy azt esetleg kifizeted pluszban, akkor sem szállítják házhoz.


És igen, sem szombaton, sem vasárnap nincs szállítás - szóval ez valóban a jövő héten fog megérkezni.


Nem kell semmit tenned, csak várni.

2018. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha postán maradóra kérted akkor nem fogják házhoz vinni, de ha a posta, ahová kérted szombaton is nyitva van oda kiviszik és át is veheted
2018. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
átvettem :)
2018. nov. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!