Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azon vagyok, hogy hamarosan...

Azon vagyok, hogy hamarosan otthagyom a munkahelyem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni a magyar postán mint kézbesítő.


Azt mondták, először csak oktatás lesz, erre nem kaptam semmilyen oktatást, hanem már az első napon azt akarták, hogy menjek ki magamban kézbesíteni úgy, hogy semmit nem mondtak el. Végül egy idősebb kolléga volt az, aki elhívott magával. A második nap már egyedül kellett mennem. Ezzel csak az volt a baj, hogy olyan alapdolgokkal semm voltam tisztában, mint hogy mit jelent a 26/a jelzés a levélen, vagy ha nincs kiírás a postaládán, akkor honnan tudjam, hogy melyik a 3/2? Bát adtak egy térképet, ami semmit sem segített, meg egy telefonszámot, hogy hívjam őket, ha valami van, de azzal sokat érek, ha azt sem tudom, hol vagyok pontosan. Mert volt olyan hely, ahol nem találtam kiírva az utcanebet. Többször is a lakók segítettek, hogy mit hova dobjak, merre menjek.


Most már ott tartok, hogy két körzetbe is mennem kell - természetesen a másodikat sem ismerem, és ha nincs nálam az telefonom, hogy a google map-on tudjak tájékozódni, nem tudom mi lett volna. Mellesleg volt, amikor lemerült a telefonom. Akkor már csak botorkáltam össze-vissza.


Azt is hallottam, hogy a kezdők még nem vihetnek eleinte pénzt, meg ajánlottat, csak egy hónap után. De mar mondták nekem, hogy "lassan el kezdjük majd azt is tanulni". Basszus még egy hete sem vagyok ott! Mit akarnak, hogy jövőhéten már vigyek pénzt?


Van más dolog is, de nem akarok panaszkodni.


Mit tennétek a helyemben?


2018. nov. 29. 18:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A 26/a-val kapcsolatban:


Ugy néz ki, hogy több jelentése is van. Bizonyos esetekben a földszintet, máskor meg a csaladi házat jelenti. Volt, ahol ezt jelentette, volt, ahol azt. Nincs mese, ismerni kell a környeket. Ha valakit ismeretlen helyre küldenek ki, ott azért ezt meg kellene jegyezni.


Ma amúgy megvolt az első kisebb balhém...


Egy roma asszony mérgeskedett nekem, hogy ha nem visszük ki a pénzt, balhét fog csinálni...


Nem sokáig fogom ezt csinálni ez most már biztos.


:D

2018. nov. 30. 16:32
 22/24 A kérdező kommentje:

Még valami:


Az egyik környéket ahol helyettesítek már ismerem azért, elboldogulok.


Az a másik veszélyesebb hely... az nehezebb, de oda nem is akarok menni. Jövőhéten viszont máshová tesznek majd megint. Mármint az első helyről.

2018. nov. 30. 16:35
 23/24 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm az építőjellegű kommenteket!
2018. nov. 30. 16:38
 24/24 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet? :)
2020. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!