Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon még divat hogy...

Magyarországon még divat hogy a főnökök ordibálnak a dolgozókkal, mire készüljek fel?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem haza Nyugatról 6 év után.


Kint nem volt ordibálás, de azt tudom hogy otthon ez szokása volt a vállalkozóknak, legalábbis régebben tuti


Viszont ha velem fognak kiabálni, én beépítem őket a falba.


130 kilós medve méretű férfi vagyok, fegyverem is van.


2018. dec. 28. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Könnyen a rendőrségen találod magadat.

A főnökök azt nem értékelik ha nem óhajtják megcsinálni azt, ami feladatot munkát ő kiadott.

Én közmunkások vezetője vagyok, van pár emberem, ha megcsinálják amit kiadok nincs baj, behívom őket a kocsmába és fizetek is nekik, vagy veszek ezt azt olykor és abból ehetnek vagy ihatnak, ilyen vagyok, de ha felbasznak akkor baj van.

Felb*sznak pl, úgy is hogy hülyére isszák vagy drogozzák magukat.

NOS! Ez így amit elmondtam kicsibe van, de nagyban is ugye ez a szisztéma.

Aki pl, bedrogozott tőlem vagy 30-40kg-mal volt nehezebb, de a végén meguntam a baromságait és ki kellett rúgatnom, alkohol majdnem ugyan így, de ott egy kicsi megengedett (én megengedem) hisz néhányuk alkesz már.

Ha ilyen agresszív vagy, sztem menjél biztonsági őrnek, de ott is ésszel azért.

2018. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
És azt még hozzá kell tennem, hogy igen! Annyira elönt a méreg a düh, hogy ordibálni szoktam velük! Nem kéne persze, de próbálok én is változni, mert nyugodtan is megtudom ugyan ezt csinálni, az igazolatlan az halkan is igazolatlan. Volt úgy hogy kiadtam a munkát, és mikor mentem ellenőrizni rá 2 órára a kocsmába ittak, munka meg sehol, ott abban a pillanatban felrobbantam szinte, mert közbe én is dolgoztam, elvégeztem ami rám esett.
2018. dec. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem iszok...nem vagyok amúgy agresszív, csak nem tűröm el hogy kiabáljanak velem.


Szerintem egy jó vezető tud rendet tartani enélkül is.

2018. dec. 28. 07:20
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy tud, voltam másol is dolgozni, ott voltak "helyi" megmondom én típusú emberek! Na azt nekem is kedvem lett volna orrba vágni, de én jogtalanul, mint olvashattad is, nem vagyok rossz, a kezemből lehet enni, de ha semmibe néznek azt nem szeretem, mivel nekem is kiadják hogy mit kell aznap vagy a héten elvégeznünk, azt be kell tartatnom, ennyi.

Persze így is én vagyok sokszor a gyökér sz*rházi ember, de ez ezzel jár.

2018. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Magyarországon mindenki ordibál mindenkivel, az alkalmazott a főnökkel, az alkalmazott más alkalmazottakkal, a főnökök egymással.
2018. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
"nyugaton" szép kulturáltan kiabálás nélkül közölték veled, hogy kib*asznak a gyorskajáldából az alkoholizmusod miatt? :D
2018. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Van, férjem mubkahelyén a főnök a női dolgozókkat ordibál, ha baja van.
2018. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Normális emberekkel nem szoktak, de mondjuk fegyverrel rendelkező nagydarab agressziv embereket fel se veszbek, sokat nem tanultal nyugaton...
2018. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%

Megértelek Kérdező alaptalan kiabálást én sem tűröm.


Legutoljára a gyakorlatoktatót hagytam ott vezetésnél mert kiabált.

2018. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!