Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy átvertek?...

Lehetséges hogy átvertek? (jofogas.hu)

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy memóriát vásároltam.

Az eladó felajánlotta az utánvét lehetőségét, 2.300Ft plusz juttatásért cserébe.

Én a Foxpost mellett döntöttem, az ünnepek miatt 100Ft-ért lehetett csomagot feladni. Átutaltam előre az összeget, az eladó azt állította hogy feladta a csomagot, ám az még nem érkezett meg, pedig ma szállítási nap van, és már elvileg az automatában lenne a helye. Az eladó nem ír vissza, azóta be se lépett a fiókjába. Vannak más hírdetései is.

Kb. 7-8 üzenetet írtam neki, ámdebár egyre sem érkezett válasz.


2018. dec. 28. 14:14
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bankszámlaszáma és neve megvan ha esetleg ezzel tudok valamit kezdeni.
2018. dec. 28. 14:17
 2/28 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy átvert.
2018. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

7-8 üzenetet írtál neki, mert nem érkezett ma meg a csomag? :)


Szerintem várj 3-4 napot (és ne, addig ne üzenj még az eladónak, jó eséllyel tényleg feladta és késik 1 napot a szállítás.)

2018. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig megkérem az eladót, hogy a feladóvényről küldjön képet.
2018. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert válasz nem érkezik, a FoxPost automatákat pedig ma 9 és 9:45 között feltöltötték. Írtam még egy üzenetet, hogy a csomagszámot adja már meg hogy nézhessem hol jár a csomag. Ezt még elolvasta dec.21-én de nem jött válasz, azóta sem.
2018. dec. 28. 14:28
 6/28 A kérdező kommentje:
Ezt én is kértem, sőt mondta hogy elküldi de erre nem került sor.
2018. dec. 28. 14:28
 7/28 anonim ***** válasza:
Akár el is utazhatott szerintem köv hét közepéig ne pámikolj. Elég utánna. De ha több mindent adott már, és több dolgot hirdet, nem biztos, hogy átvert.
2018. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Dec. 21-e péntek, azt írod, akkor még elolvasta az üzenetet.

Utána 22-e szombat, 23 vasárnap, 24, 25.26 karácsony, konkrétan 5 napig se posta, se bank, se semmi, hanem ÜNNEP. KARÁCSONY. nem értem, miért nem értik meg az emberek, hogy ilyenkor nem a szokásos pörgés van, hanem PIHENÉS. Oké, hogy az eladónál van a pénzed, de így van, a karácsony előtti nagy hajrában nyilván hááttérbe szorul a vaterázás és előtérbe a bevásárlás, család, stb. És akár még külföldre is utazhatott.

Megértem az aggódásod, de az emberek nagy része munka mellett adja el a dolgokat - nem főállásban - bár ilyenkor még a főállású dolgozók közül is sokan pihennek. Ha ma nem kapod meg, akkor pedig várj türelmesen jan. 2-áig, ugyanis most megint 4 napig zárva lesz szinte minden: posta, bank, stb.

2018. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

7-8 üzenetet? Minek? Ünnepek alatt?

Egyszer egyik reggel felébredtem, rosszul lettem, szédültem, hányingerem volt, nem bírtam fent lenni, le kellett feküdnöm. 3 napig nem bírtam felkelni, annyira rosszul voltam. 3 nap múlva az egyik vaterás vevőtől 5 (!) üzenet várt, a végén már fenyegetőzött, stb., holott a pénze nem is volt nálam, csak lelicitálta a terméket, mindössze annyi volt a "bűnöm", hogy nem jelentkeztem. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy a Vatera szabályai szerint is 3 munkanap van megadva a jelentkezésre - tehát még csak szabálytalan sem voltam.

Szóval TÜRELEM!! :-)

2018. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Aggodalmamra csak az kelt okot, hogy az igért feladószelvényt nem kaptam meg. Lehet hogy túlreagálom, de csak egy kép az egész, vagy egy emailben kapott csomagszám ctrl+c ctrl+v-je.
2018. dec. 28. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!