Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy átvertek?...

Lehetséges hogy átvertek? (jofogas.hu)

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy memóriát vásároltam.

Az eladó felajánlotta az utánvét lehetőségét, 2.300Ft plusz juttatásért cserébe.

Én a Foxpost mellett döntöttem, az ünnepek miatt 100Ft-ért lehetett csomagot feladni. Átutaltam előre az összeget, az eladó azt állította hogy feladta a csomagot, ám az még nem érkezett meg, pedig ma szállítási nap van, és már elvileg az automatában lenne a helye. Az eladó nem ír vissza, azóta be se lépett a fiókjába. Vannak más hírdetései is.

Kb. 7-8 üzenetet írtam neki, ámdebár egyre sem érkezett válasz.


2018. dec. 28. 14:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Jelentsd akkor az oldalon, hogy az illető csaló.
2019. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21-es, ne hergeld már Te is a kérdezőt!

Karácsonykor 5 napig nem volt posta, utána meg 2 napig volt és 4 napig megint nem.

MIÉRT NEM LEHET MEGÉRTENI, HOGY ÜNNEPEK VOLTAK?!


Ma reggel indult újra a postai kiszállítás - erre a kérdező kiírja, hogy ma sem kapta meg a csomagot... délelőtt 10 órakor... Hát majd ha hétfőin sem érkezik meg (mivel a karácsonyi csúcs miatt még mindig vannak olyan rendelések, amik nem érkeztek meg karácsonyra) na majd akkor kezdhet aggodalmaskodni.


Tele vannak a csomagautomaták, van, aki nem is rögtön megy érte, napőokig ott áll a csomagja, addig nem tudnak másikat beletenni. Mi ebben olyan érthetetlen?


És sokan még mindig nem jöttek haza a "téli szünetből" - mivel most is csak szerda, csüt, péntek van a hétből.

2019. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is korai még aggódni, én egy december 14–én feladott hivatalos levelet ma kaptam meg.
2019. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Megnyugtatok mindenkit:


Hardveraprón megtaláltam ugyanezt a hirdetést (kép, szöveg matt ugyanaz), más eladótól sokkal drágábban.

Ergo a kép sem a hirdetőtől van.

Ezek után is én vagyok az idegbeteg gyanusítgató?

2019. jan. 2. 23:11
 25/28 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a hirdetést egy másik oldalon drágábban, de a 2 hirdetés képeiben jól látszik, hogy ugyanaz a rendelési szám.

Ergo emberünk lelopott hardverapro-ról egy képet, kitett vele egy hirdetést, és most elég durván átlettem ejtve.

Kérdem én: ezek után is én vagyok az idegbeteg gyanusítgató?

2019. jan. 2. 23:13
 26/28 anonim ***** válasza:
Csak én látom 22-ig a válaszokat? Ez valami bug?
2019. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én is addig láttam, sikerült 2x kiírni amit akartam.
2019. jan. 3. 19:48
 28/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nagyon ár alatt vetted, az valóban aggodalomra ad okot, de eddig ezt nem mondtad.
2019. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!