Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán szeretnék 600 000...

Postán szeretnék 600 000 forintos csekket befizetni, rögzíteni fogják az okmányaimat?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy elkérik, de csak fel kell mutatni vagy rögzítik hogy XY ekkor ennyi forintot fizetett be készpénzben?
2019. jan. 3. 09:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
:)
2019. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami hiba van benned. Ha a munkádhoz tartozik a postai befizetés (akár rendszeres, akár alkalmi), nem fogja rád törni az ajtót a NAV, TEK, KEKSZ, akármi, honnan van a pénz.

Nem értem mi a gondod? Vagy jó vastag vaj van a füled mögött?

2019. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nincs vaj a fülem mögött de nem akarok a nav listájára kerülni
2019. jan. 3. 15:18
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

"Szükség lesz azonban okmányok bemutatására ügyfeleink készpénzes fizetéseihez"


Akkor vedd elő a józan eszedet. Ha bemutatod az mire jó???

Megnézi a "kezitcsokkolom" kisasszony az ablak mögött és ha kiderül hogy pénzmosás gyanúja merül fel akkor hogyan tovább.

Megkérdik a nénit hogy emlékezzen vissza, ki vitte a pénzt??? Egyértelmű hogy azért kell bemutatnod az okmányodat hogy felírják az adataidat. Név, lakcím...


Egyébként én is adtam fel már más csekkjét és nem zavart hogy az én adataim kerültek rá. Nincs félnivalóm se a NAV-nál, se máshol...

2019. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki szerepel a NAV listáján, a csecsemő is.
2019. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy a nav rám szálljon, pedig mindent törvényesen csinálok de akkor sem akarom hogy rám szálljanak
2019. jan. 4. 13:24
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak praktikusan azt a NAV listát.



Pénzfeladás:

Pénzt utalja:

Banángörbítőgép Forgalmazó Vállalat, Hegyhátborbélyospályi

Összeg: 600 000 Ft

Kedvezményezett: Alkatrészellátó Kft., Lúdlábbütykös.

Befizető: Gipszné Kálomista Eulária Matild. Született Tápiósáros, 1990.


Szerinted erre a NAV vagyonosodási vizsgálatot fog ellened indítani.

2019. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
300.000 Ft feletti csekknél, amin nincs M betű, vagy nem kártyával fizeted, akkor at kell adnod a személyidet és a lakcimkartyadat. Rögzítve lesz minden adatod; anya neve, címed, szemelyi szamod, lakcimkártya számod stb. Ki lesz nyomtatva, átnézed, aláírod. Valaki gyorsan ellenjegyez, aztán megkapod az aláírt papír also részét, amin van egy azonosító, amit akkor lehet használni ha legközelebb nagy összegű befizetés lesz. Olyankor legközelebb az azonosító által beíródnak a befizető, vagyis a te adataid és nem kell rajta mégegyszer végigmenni.
2019. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!